در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

صرافی بایننس دریافت ها و ارسال های خود را از روز سه شنبه از سر می گیرد

0 529

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، اعلام کرد که صرافی طرحی برای از سرگیری خدمات ارسال و دریافت در روز سه شنبه دارد. وی نوشت:

تیم ما در حال پیشروی است و تا آخر هفته روی این موضوع کار کرده است. در طی چند روز گذشته ما چندین تعمیر اساسی بر روی سیستم خود انجام داده ایم. ویژگی های امنیتی زیادی اضافه شده و یا کاملا از ابتدا طراحی انجام شده است. ما جزئیات بیشتر از این تغییرات را بعدا به اشتراک می گذاریم.

ما قصد داریم به طور کامل دریافت و پرداخت را در روز سه شنبه از سر بگیریم. این زمان ممکن است به تعویق بیافتد که بستگی به نتیجه آزمایش دارد. این ارتقاء نیازمند توقف مبادلات خواهد بود. ما مجددا فردا شما را به روز خواهیم کرد.

در حال حاضر تمام دریافت ها و پرداخت ها در صرافی بایننس تعلیق شده است و نمی توان ارزها را از صرافی خارج کرد. با این حال یکی از کاربران در شبکه های اجتماعی اعلام کرد که قادر است سپرده اش را به آدرس هایی که قبلا شناسایی شده انتقال دهد.

بایننس هفته گذشته اعلام کرد که هکرهای ناشناس از این صرافی 7000 بیت کوین را سرقت کرده اند. آنها این سرقت را از کیف پول گرم صرافی انجام دادند. هکرها به کلیدهای API و کدهای شناسایی دو عاملی کاربر دسترسی پیدا کرده بودند.

بایننس بلافاصله برداشت ها و واریزها به صرافی را متوقف کرد. اما انجام مبادلات توکن ها در داخل سایت فعال است. هکرها به سرعت بیت کوین سرقتی را انتقال دادند. برخی معتقدند که آنها قصد دارند تا از طریق انتقال این ارزها به چندین صرافی پولشویی خود را انجام دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.