در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

فیس‌بوک می‌تواند لیبرا را به عنوان یک ارز پایدار ارائه دهد

0 577

به گزارش رویترز، رئیس پروژه ارز لیبرا فیس بوک گفت که می تواند به جای ارزی که در ابتدا پیشنهاد داده بود، از ارزهای رمزنگاری وابسته و براساس ارزهای ملی مانند دلار استفاده کند.

دیوید مارکوس که سرپرستی پروژه لیبرا فیس بوک را بر عهده دارد، در یک سمینار بانکی که توسط گروه 30 در واشنگتن برگزار شد، گفت رویکرد فیس بوک برای جایگزین کردن توکن بومی خود با روش های دیگر باز است. وی گفت:

ما می‌توانیم روش متفاوتی را انجام دهیم. به جای داشتن واحدی که توسط خود ما ساخته شده، می توانیم یک سری ارز پایدار داشته باشیم. یک ارز پایدار بر حسب دلار یا یورو یا پوند و غیره.

مارکوس گفت که ارزهای وابسته مثل ارزهای پایدار گزینه ترجیحی ما نیست. وی گفت پروژه در حال هدف گذاری برای ارائه در ژوئن 2020 است. مارکوس در مصاحبه خود با رویتر گفت:

ما همیشه گفته ایم تا زمانی که تمام نگرانی های قانونی را برطرف نکنیم و تصویب قانونی لازم را دریافت نکنیم، پیش نخواهیم رفت. پس همه چیز به ما بستگی ندارد.

فیس بوک در مورد پروژه ارز رمزنگاری خود با شک و تردید مواجه شده است. هفته گذشته جیمی دیمون، مدیر اجرائی شرکت جی پی مورگان، این پروژه را یک ایده تمیز و درست که هرگز اجرا نمی شود نامید. دیمون گفت:

به طور کلی لیبرا یک ایده تر و تمیز است که هرگز اجرا نمی شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.