در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

سه عاملی که نشان می دهند اتریوم به زودی حرکت بزرگی را آغاز خواهد کرد

0 1,905

اتریوم با وجود روبرو شدن با فشار فروش زیاد در ابتدای امروز صبح، بالاتر از سطح حمایت 200 دلار معامله می شود. این فشار فروش می تواند موقعیت این ارز را در بالای این سطح حمایت کلیدی به خطر بیندازد.

اکنون به نظر می رسد که اتریوم در حال آماده شدن برای یک حرکت بزرگ در روزها و هفته های آتی است، چون معاملات این ارز همچنان درون یک منطقه چند هفته ای انجام می شوند.

تحلیلگران به سه عامل اشاره می کنند که نشان می دهند قیمت این ارز در آستانه پایان اصلاح قیمت طولانی مدت و آغاز یک حرکت بزرگ است. یکی از تحلیلگران معتقد است که این حرکت می تواند به نفع خریداران باشد.

سه عاملی که نشان می دهند اتریوم در حال آماده شدن برای یک حرکت بزرگ است

در حال حاضر، اتریوم با 2.56 درصد کاهش در حدود سطح 203 دلار معامله می شود. در ابتدای صبح امروز قیمت این ارز به پایین ترین سطح روزانه در 200 دلار کاهش یافت و بعد به سطح فعلی افزایش یافت.

این حرکت قیمت تا حد زیادی ناشی از عملکرد بیت کوین است. بیت کوین در زیر سطح 9000 دلار معامله می شود و تلاش می کند تا کنترل حرکت را در یک جهت به دست بگیرد.

از زمانی که اتریوم از بالاترین سطح سالانه خود در سطح 290 دلار کاهش یافته، به شدت تحت تاثیر بیت کوین قرار گرفته و عملکرد خوبی نداشته است.

بعد از کاهش قیمت از این سطح، اتریوم نتوانسته است هیچ حرکت صعودی قابل توجهی را آغاز کند، اما سقف های جدیدی را در سطح های پایین تر ایجاد کرده است. این امر باعث شده تا قیمت این ارز در یک دوره چند هفته ای به سطح های پایین تر از منطقه 200 دلار اصلاح شود.

در حال حاضر روند صعودی بیت کوین ضعیف شده و این احتمالا منجر به کاهش مشابهی در آلت کوین هایی مانند اتریوم در روزها و هفته های آتی خواهد شد.

به تازگی یکی از تحلیلگران به سه عامل اصلی اشاره کرده که ممکن است موجب یک حرکت بزرگ در روزها و هفته های آینده شوند. این سه عامل عبارتند از: 1. نسبت خرید به فروش استقراضی این ارز در بالاترین سطح قرار دارد، 2. تعداد موقعیت های خرید افزایش بی سابقه ای یافته اند.  3. نزدیک شدن قیمت این ارز به پایان سال دوم اصلاح قیمت.

این تحلیلگر ضمن اشاره به نمودار زیر توضیح داد:

نسبت خرید به فروش استقراضی اتریوم در بالاترین سطح قرار دارد. موقعیت های خرید بیت کوین در بالاترین میزان قرار دارند. این ارز به پایان سال دوم اصلاح نزولی خود نزدیک می شود. به زودی اتفاق بزرگی رخ خواهد داد. این بار با نظر بقیه تحلیلگران موافق هستم .

اتریوم
نمودار قیمت اتریوم

حرکت بعدی اتریوم به نفع خریداران خواهد بود

این تحلیلگر فوق معتقد است که روند بعدی قیمت به نفع خریداران خواهد بود. وی خاطرنشان کرد که تقاضای فعلی خرید در زیر سطح کنونی قیمت نشان می دهد که معامله گران بزرگ، روند صعودی برای این ارز پیش بینی می کنند.

وی گفت:

معامله گران بزرگ که سرمایه زیادی دارند در این منطقه تقاضا و سطح قیمت وارد موقعیت های خرید می شوند. من فکر می کنم که قیمت اتریوم بر حسب بیت کوین با 10 درصد افزایش از 0.002 به 0.025 بیت کوین برسد. البته آنها انتظار افزایش بیشتر قیمت را دارند و من نیز با نظر آنها موافق هستم.

نمودار قیمت اتریوم
نمودار 1 روزه قیمت اتریوم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.