در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

خیز اتریوم برای قیمت 300 دلار

0 996

معاملات امروز آسیا نشان می دهند که در حال حاضر اصلاح روند نزولی به پایان رسیده است. قیمت اتریوم بار دیگر صعودی شد. اما آیا قیمت این ارز می تواند به سطح 300 دلار برسد؟

به نظر می رسد که قیمت ها در بازار ارز رمزنگاری در حال افزایش هستند، البته بیت کوین حرکت کندی دارد و قیمت آن در حدود سطح 9720 دلار باقی مانده است. با این حرکت صعودی، ارزش بازار هم افزایش یافت و به 286 میلیارد دلار رسید که نشانگر بازگشت یک روند صعودی دیگر برای آلت کوین ها است.

افزایش قیمت اتریوم

طبق نمودارها، قیمت اتریوم دیروز(17 فوریه) 15 درصد کاهش یافت و به زیر سطح 245 دلار سقوط کرد. در معاملات چند ساعت قبل امروز قیمت ها به سطح مقاومت 270 دلار برگشتند و در منطقه صعودی قرار گرفتند. این نشان می دهد که قیمت این ازر در 24 ساعت گذشته 10 درصد رشد داشته است. 

اتریوم

اما این افزایش قیمت برای رسیدن به میانگین متحرک 50 روزه، که نشان دهنده روند صعودی قوی است، کافی نبود. اتریوم در حال حاضر در سطح حمایت/ مقاومت قرار دارد که از ماه مه تا ژوئیه 2019 چهار بار به آن رسیده است و سطح 300 دلار هدف بعدی آن خواهد بود. اگر اتریوم، دومین و بزرگترین ارز بازار، نتواند سطح مقاومت را بشکند، شاهد بازگشت به سطح حمایت در منطقه 240 دلار خواهد بود.

فاندامنتال های اتریوم

نتیجه نشست اتریوم در دنور(ETHDenver) باعث برگشت روند صعودی قیمت، پیشرفت های زیادی در برنامه غیر متمرکز(dApp) و پروتکل جانبی این ارز شد. علاوه بر این، ویتالیک بوترین با اطمینان گفت که در سال جاری مراحل اولیه سرنتی (Serenity) بهسازی و راه اندازی خواهد شد. اخیرا مقدار کمی ترس از دست دادن موقعیت فروش درباره دارایی های غیر متمرکز( DeFi )وجود داشته که بیشتر آنها از طرف چارلی لی و مربوط به بیت کوین بوده اند. این می تواند گواهی بر رشد سریع این اکوسیستم باشد که از یک سال پیش شروع به پیشرفت کرده ولی هیچ کس به آن توجه نکرده است.

به دنبال تعلیق قراردادهای هوشمند در پلتفرم سرمایه گذاری bZx، کل مبلغ قفل شده در DeFi دوباره به جریان افتاد. طبق اعلام defipulse.com این مبلغ در حال حاضر 1.15 میلیارد دلار است. محبوبیت بازی های مبتنی بر بلاک چین اتریوم نیز در حال گسترش بوده وتاکنون بیش از 200000 دلار در فضای مجازی فروش داشته است. سندباکس( Sandbox (TSB) اعلام کرد که پیش فروش دوم آن به ارزش 800 اتریوم، در چهار ساعت به فروش رفت. این امر نیز باعث افزایش تقاضا برای اتریوم با توکن های غیر قابل تبدیل به پول شد. به طور کلی، اتریوم از ابتدای سال میلادی بیش از 100 درصد افزایش قیمت داشته و هنوز راه بسیار طولانی برای رسیدن به بالاترین سطح قیمت (400 دلار) دارد. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.