در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

ایلان ماسک در پخش آنلاین به میم کوین “داگ‌ویف‌هت” اشاره کرد

0 501

ایلان ماسک در یک پخش آنلاین گفت که داگ‌ویف‌هت (WIF) را به خوبی می‌شناسد، اگرچه وی نتوانست آن را به درستی تلفظ کند. داگ‌ویف‌هت یک میم کوین بوده که در شبکه سولانا راه اندازی شده است. ماسک در طول این پخش آنلاین آن را به صورت “Dog-WiFi-hat” گفت و نشان داد که حتی این شخص با نفوذ حوزه فناوری میم کوین ها را نادیده نمی گیرد.
سولانا چیست؟ آنچه باید درباره این شبکه و توکن SOL بدانید

داگ‌ویف‌هت چند ماه پیش یکی از محبوب ترین میم کوین های بازار بود و به خاطر نام تجاری طنزآمیز آن، محبوبیتش افزایش چشمگیری یافت.

اما به تازگی، قیمت WIF و میزان توجه به این میم کوین کاهش یافته است. پس از اظهارات ماسک که باعث ایجاد تحرکاتی در بازار شد، قیمت آن برای مدت کوتاهی افزایش یافت. اما این افزایش قابل توجه نبود و نتوانست در سرمایه گذاران فومو ایجاد کند تا وارد موقعیت معاملاتی شوند.

داگ‌ویف‌هت

جهش میم کوین ها با اظهارات ماسک

معمولا ماسک با اظهار نظراتش تاثیر قابل توجهی بر بازار ارزهای رمزنگاری می گذارد. دارایی هایی مانند دوج کوین و بیت کوین در گذشته به دلیل توییت ها و نظرات وی جهش های چشمگیری داشته اند.
بیت کوین چیست؟ آموزش کامل بیت کوین

حتی زمانی که ماسک به شوخی از پروژه ای اعلام پشتیبانی می کند، سرمایه گذاران به سرعت به آن واکنش نشان می دهد. وی در گذشته به میم کوین های کوچک تر توجهی نمی کرد و بیشتر روی میم کوین های بزرگ بازار، مانند دوج کوین و شیبا اینو، تمرکز داشت.

میم کوین ها همیشه می توانند از مزایای فناوری بهره ببرند. اگرچه اظهارات ماسک شور و اشتیاق معامله گران را برانگیخت، مهم است که نوساناتی را که اغلب به دنبال چنین رویدادهایی رخ می دهند، در نظر بگیرید. میم کوین ها مستعد نوسانات ناگهانی قیمت هستند که این ناشی از معاملات سفته بازی و تبلیغات و هیجانات در رسانه های اجتماعی است.

در حال حاضر، رونق میم کوین های روی شبکه سولانا بیشتر ناشی از توکن هایی است که توسط افراد مشهوری مانند ایگی آزالیا (خواننده و رپر استرالیایی) راه اندازی شده اند. متاسفانه، سودآوری این توکن ها با سودآوری دارایی هایی مانند بیت کوین یا اتریوم فاصله زیادی دارد.
اتریوم چیست؟ آموزش کامل اتریوم

منبع u.today

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.