در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

ایلان ماسک از امکان کسب درآمد تولیدکنندگان محتوا در توییتر خبر داد

0 253

ایلان ماسک در توییتی اعلام کرد که تولیدکنندگان محتوا در توییتر اکنون می توانند از محتوای خود درآمد کسب کنند. این جدیدترین ویژگی کاربر- محور با هدف افزایش تعامل دنبال کنندگان و ایجاد یک منبع درآمد جدید در این پلتفرم رسانه اجتماعی است.

از زمان خرید توییتر توسط ایلان ماسک، این شرکت چندین اقدام جدی (شامل تعدیل نیروی گسترده و معرفی اشتراک های سرویس توییتر بلو (Twitter Blue)) انجام داده تا به یک کسب و کار سودآور تبدیل شود. در حالی که بسیاری از افرادی که قبلا تایید هویت شده بودند، به درخواست پرداخت هزینه ماهانه برای دریافت” تیک آبی” در توییتر واکنش نشان دادند، ماسک آن را یک جریان درآمدی بسیار ضروری برای این شرکت عنوان کرد.

جدیدترین گزینه معرفی شده کاربر محور بوده و به همه تولید کنندگان محتوا در سراسر جهان این امکان را می دهد تا از پست های مختلف خود (متن، عکس و فیلم) در توییتر درآمد کسب کنند.

ایلان ماسک

طبق توییت بالا، تولیدکنندگان محتوا در سراسر جهان می توانند در توییتر ثبت نام کنند و از محتوای خود درآمد کسب کنند.

برای ثبت درخواست روی “More” کلیک کرده و در پنجره جدید روی “Settings and Support” بزنید. در پنجره ای که باز می شود روی ” Settings and Privacy” کلیک کنید. سپس در منوی جدید “Monetization” را انتخاب کنید.

برای اطلاع از لیست کشورهایی که پشتیبانی می شوند به “Help Center” مراجعه کنید. (طبق بررسی های کوین سرا  ایران در این لیست نبود و کاربران ایرانی نمی توانند از این مزیت استفاده کنند.)

شرایط استفاده از ویژگی جدید توییتر

  • خرید اشتراک توییتر آبی یا سازمان های تایید شده 
  • داشتن 500 دنبال کننده
  • فعال بودن در سی روز گذشته
  • داشتن حداقل 18 سال

ویژگی “Subscriptions” به کاربران توییتر این امکان را می دهد تا براساس یکی از قیمت های تعیین شده توسط این رسانه اجتماعی، مبلغی را به صورت ماهانه از دنبال کنندگان خود دریافت کنند. پس از پرداخت حق اشتراک ماهانه، مشترکین به محتوای خصوصی تولید کننده (که برای عموم کاربران قابل مشاهده نیست) دسترسی پیدا می کنند.

قیمت اشتراک 2.99، 4.99 یا 9.99 تعیین شده و تولیدکنندگان محتوا می توانند 97 درصد از درآمد را تا زمانی که فروش کل اشتراک ها به 50000 دلار برسد، دریافت کنند. پس از آن، درآمد آنها به 80 درصد کاهش خواهد یافت. این رسانه اجتماعی برای پرداخت درآمد تولیدکنندگان محتوا با ابزار پرداخت “Stripe” همکاری می کند.

با این حال، تقسیم درآمد تنها پس از رسیدن درآمد تولید کننده محتوا به سقف 50 دلار آغاز می شود. اگر حساب توییتر تولیدکننده محتوا به هر دلیلی به حالت تعلیق درآمده باشد، پول پرداخت شده برای خرید اشتراک غیرقابل استرداد خواهد بود. در چنین شرایطی، کاربران باید به صورت دستی اشتراک خود را لغو کنند تا از پرداخت خودکار ماهانه حق اشتراک به حساب های غیرفعال جلوگیری کنند.

اعضای “Crypto Twitter” که به دلیل پست های زیاد ، اعتبار و دنبال کننده های زیادی را در توییتر به دست آورده اند، از معرفی این ویژگی جدید با آغوش باز استقبال می کنند.

یکی دیگر از ابتکارات ایلان ماسک برای سروسامان دادن به توییتر استفاده از هوش مصنوعی (AI) جهت شناسایی اطلاعات غلط و جلوگیری از انتشار آنها در این پلتفرم رسانه اجتماعی است.

طبق گزارش ها، ماسک با وجود هشدار به جهان در مورد خطرات توسعه هوش مصنوعی برای جامعه، حدود 10000 واحد پردازش گرافیکی (GPU) را برای ساخت ابزارهای هوش مصنوعی خریداری کرده است.

منبع Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.