در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

کدام ارز رمزنگاری جرقه انفجار بعدی بازار را خواهد زد؟

0 1,246

به نظر می رسد عملکرد حاضر بازار مانند افزایشی که در سال 2017 شاهد بودیم، یک افزایش چشمگیر را در پیش داشته باشد. هر چند، بیت کوین به عنوان بزرگترین ارز دیجیتال جهان، ممکن است شعله ور کننده این انفجار نباشد.

چه چیزی برای بازار رمزنگاری پیش خواهد آمد؟

امسال برای بازار رمزنگاری ناخوشایند بوده است. برخی از ارزهای رمزنگاری نسبت به بالاترین قیمت خود در ژانویه سال 2017، تا 80 درصد کاهش داشته اند.

با این حال، از نظر برخی اقتصاددانان، این نزول ارزش برای بازار سودمند است. در نتیجه، تایلر کوُوِن اقتصاددان و مقاله نویس خبرگزاری بلومبرگ در رابطه با این بازار نزولی می گوید:

این نوع توسعه ممکن است دقیقا همان چیزی باشد که ما نیاز داریم تا بازار رمزنگاری بتواند گام بعدی را به سمت جلو بردارد.

در چند هفته ی گذشته، قیمت بیت کوین به مقدار کمی اما به طور پیوسته افزایش یافت. در واقع، شاخص نوسانات بیت کوین در ارزیابی 30 روز اخیر، 1.55 درصد و در 60 روز اخیر برابر با 1.54 درصد بوده است.

سرمایه گذاران، نوسانات پایین بیت کوین را دلگرم کننده می بینند زیرا احتمالا به بیت کوین کمک کند تا به عنوان یک روش پرداخت و یک طلای دیجیتال برای ذخیره سازی ارزش تبدیل شود.

علاوه بر این، هنگامی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا تصمیم به تصویب و یا رد درخواست های صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین را بگیرند، ممکن است این نوسانات پایین را مطلوب و مناسب قلمداد کنند. در حقیقت، نوسانات پایین ممکن است گواه این باشد که دستکاری در قیمت از بین رفته است.

اکنون، بسیاری از تحلیلگران ارزهای رمزنگاری در انتظار انفجار قیمت هستند زیرا بازار کاملا ثابت شده است، که احتمالا نشان دهنده رسیدن قیمت به سطح کف است. در این رابطه، آنتونی کات رتسون نوشت، “تحلیلگران رمزنگاری معتقدند بازار ممکن است در آستانه ی بدست آوردن سودی باشد که در اواخر سال 2017 تجربه کرد.”

اگر چه کات رتسون اشاره می کند:

تنها نکته این است که ممکن است بیت کوین در این رویداد پیشقدم نباشد.

آیا اتریوم یا استلار می توانند شروع کننده حرکت بعدی باشند؟

سوال این است که اگر بیت کوین نمی تواند جرقه ای برای انفجار قیمتی بعدی باشد، پس کدام ارز شروع کننده خواهد بود؟

اتریوم یا ارزی مبتنی بر اتریوم می تواند نامزد این حرکت باشند. بر این اساس ارزهای مبتنی بر شبکه اتریوم منتظر کاهش قیمت اتریوم هستند تا بتوانند افزایش قیمتی مناسب در بازار را نشان دهند.

کوتبرستون به نقل از ایان مک لئود، کارشناس فناوری می گوید:

اتریوم می تواند با یک حرکت تحسین برانگیز، به عنوان نقطه شکست جهانی باشد.

استلار نیز به عنوان یک ارز کمتر شناخته شده می تواند آغاز کننده این حرکت انفجاری باشد.

کیف پول بلاک چین در تاریخ 6 نوامبر اعلام کرد که 125 میلیون دلار استلار را در غالب طرح ایردراپ، به کاربران کیف پول خود که در این طرح ثبت نام کرده باشند، اهدا می کند.

منطق کیف پول بلاک چین در پشت طرح ایردراپ، افزایش تمرکز زدایی، محبوبیت و استفاده از شبکه است.

با تمام این احوال دور از ذهن نخواهد بود که بیت کوین 10 ساله بتواند آغاز کننده انفجار بعدی بازار باشد. بیت کوین همچنان بزرگترین ارز رمزنگاری است که به کسب و کار شرکت های خدمات مالی در جهت سودآوری کمک می کند.

منبع bitcoinist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.