در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

چهار ارز برتری که در شرف پیشی گرفتن از بیت کوین در سه ماهه چهارم 2018 هستند(بخش اول)

3 3,732

با توجه به اینکه گرایش بازار به طور آشکارا رو به صعود است، انتخاب ارزهای امیدوار کننده برای سرمایه گذاری پیش از جهش اولیه ی آنها، دارای اهمیت بالایی می باشد.

4 ارز رمزنگاری که در سه ماهه ی چهارم باید مراقب آنها بود
دو هفته پیش ارزهای VIBE و TRIG به خاطر اخباری راجع به وضعیت آینده و ماهیت کم ارزش آن ها، برجسته شدند. این دو ارز به ترتیب سودهای گزافی را به میزان 100 و 250 درصد در 72 ساعت ارائه کردند. سایر ارزهای نوید بخش امسال در حال حاضر همگی به طور قابل ملاحظه ای از ارزش پایینی(قیمت کمی) برخوردارند و در شرف دستیابی نقاط قوت و مهمی هستند. این ارزها عبارتند از:

INS (INS ECOSYSTEM)
INS در حال حاضر با قیمت 0.4304 دلار معامله می شود و نسبت به 24 ساعت گذشته دارای 43 درصد افزایش است. INS به دلایل متعددی ارز رمزنگاری محبوب خبرگزاری کینگ می باشد. این ارز در صرافی OKEx و Binance با حجم بازار 8.6 میلیون دلار به طور برجسته ای مورد معامله قرار گرفته است. دو دلیل مهم در دفاع از جمله پیشین وجود دارد: اول، INS یک ارز با حجم سرمایه کمتر از 10 میلیون دلار است که در 2 صرافی که از 5 صرافی برتر جهان هستند در حال معامله است و دوم این که با قیمت 0.43 دلار، یکی از ارزان ترین گزینه ها در هر دوی این صرافی ها برای افرادی که به دنبال ارزهای کم قیمت ساتوشی هستند، می باشد.
در دوازدهم ژانویه 2018، INS بیش از 10 دلار معامله میشد(نزدیک بالاترین نرخ قیمتی خود). با توجه به قیمت امروز، اگر INS دوباره نزدیک به بالاترین قیمتی که تا به حال داشته، برسد، یک نامزد انتخابی با افزایش 35 برابری خواهد بود. اگر INS به قیمت 10 دلار به ازاء هر سکه برسد یک کشیدگی در قیمت محسوب می شود، اما با توجه به اینکه INS قصد دارد تا سه ماهه چهارم یک آینده نوید بخش برای خود رقم بزند و یک گروه قوی همراه با پلتفرم خود نیز ارائه دهد، احتمالا سودهای تصاعدی بیشتری را نسبت به بیت کوین داشته باشد و به برترین پروژه ی سرمایه گذاری کم قیمت سه ماهه چهارم سال 2018 تبدیل شود.
آنچه که باعث می شود INS به بهترین پروژه ی سرمایه گذاری ارزی در سه ماهه چهارم سال 2018 تبدیل شود، اوج گیری از قیمت بسیار کم آن است که همراه با برنامه هایی برای گسترش مشارکت و گروه آن در سه ماهه چهارم، افزون شده است.
INS دارای یک گروه متشکل از افراد حرفه ای گلدمن ساکس، دانشگاه تجاری هاروارد و IBM می باشد. شرکای برتر این ارز Ambrosus، Civic، Bancor، Wings و Blockchain Ventures می باشند.
با توجه به این مسائل نقطه قوت INS در چیست؟ INS یک پلتفرم نامتمرکز جهانی است که به تولیدکنندگان کالاهای مصرفی در هر نقطه ای از جهان این امکان را می دهد تا کالای خود را مستقیما به مشتری از طریق دور زدن خرده فروشان آفلاین و آنلاین ارائه دهند. این باعث می شود کالاها ارزان تر و فرآیند ساده تر انجام گیرد، بعلاوه صحت و کیفیت هر کالا را گارانتی می کند.
فایده، فایده، فایده، بدیهی است که یک بازار جهانی وجود دارد طبق تخمینی برای میلیاردها نفر مواد غذایی ارسال می کند در حالی که واسطه ها را از میان برداشته است. با این حال، آیا INS خواهد توانست این شاهکار را روی شبکه بلاک چین بکشاند؟ اگر آن ها بتوانند این کار را عملی سازند، رسیدن به بالاترین سطوح قیمتی ممکن می شود. تا پایان سه ماهه چهارم سال 2018، INS قصد دارد پلتفرم خود را برای مشتریان و تولید کنندگان ارائه دهد و به آن در بلند مدت مشروعیت بخشد.
به عبارتی دیگر، INS یک پروژه سرمایه گذاری ارزی برتر با قیمت کم می باشد و از آنجایی که پلتفرمش را برای مدتی طولانی در دست ساخت دارد و سرانجام تکمیل و آماده ارائه کرده به احتمال زیاد سودهای قابل توجهی را ارائه خواهد داد. شرکای آن بعضی از مهم ترین نام ها و برند ها در صنعت بلاک چین هستند. همچنین تولید کنندگانی که علاقه ی بسیار خوبی را از خود برای این ارز نشان داده اند، بعضی از بزرگ ترین ها در جهان هستند.
برای کسب سودهای خیلی بیشتر نسبت به بیت کوین و سایر ارزهای بازار رمزنگاری سراغ ارز INS بروید؛ صعود 35 برابری(3500 درصد) باعث می شود تا INS به بالاترین سطح قیمتی اش(ATH) افزایش یابد. با همه احوال یک رشد 3 الی 10 برابری در یک بازه زمانی کوتاه مدت برای ارزی که در حال اضافه کردن شرکا، تولید کنندگان و نقدینگی است که همگی آنها تا به حال به خوبی بنا شده اند، بسیار محتمل به نظر می رسد.
هیچ دلیلی وجود ندارد که حجم سرمایه INS زیر 10 میلیون دلار باشد و احتمالا افرادی که در حال حاضر این مقاله را می خوانند اهمیت ارز INS را هنگامی که حجم سرمایه آن در سه ماهه چهارم امسال دیگر کمتر از 10 میلیون دلار نخواهد بود، درک خواهند کرد. سودمندی توکن های INS به واقعیت خواهد پیوست. زیرا، گروه INS جمع و جور خواهد شد، پلتفرم آن در این سه ماهه منتشر می شود، شرکای آن شرکت های مشهوری هستند و اینکه قیمت آن در حال حاضر 90 درصد از بالاترین سطح قیمتی اش(ATH) کمتر می باشد.
INS یک پروژه برتر برای سرمایه گذاری در سه ماه چهارم سال 2018 است و احتمالا شاهد کسب بیشترین سود خواهد بود. INS با قیمت فعلی 0.28 دلار، در کوتاه مدت سودی بین 1.20 الی 2.50 دلار را بدست خواهد آورد.

XRP(ریپل)
اگر بخواهم بر روی ارزهایی با حجم سرمایه کم که می توانند سودهای 10 الی 30 برابری را ایجاد کنند، تمرکز کنم؛ لازم می دانم تا حداقل بر یکی از ده ارز برتر از لحاظ حجم سرمایه تمرکز کنم. کدام یک از ده ارز برتر بیشترین احتمال افزایش را در سه ماهه چهارم خواهند داشت؟
ریپل در حال حاضر با قیمت 0.564 دلار معامله می شود و نسبت به 24 ساعت گذشته دارای 0.89 درصد افزایش است. ریپل به نظر می رسد بهترین نامزد این رده به خاطر دلایل زیادی باشد. دو تا از مهم ترین این دلایل، جامعه و مشارکت با سایرین است. پیروان آنها کاملا سرسخت هستند.
ریپل تقریبا نسبت به هر نوع ارز رمزنگاری(حتی رهبر آن ها) دارای ابزارها و شرکای بیشتری می باشد. پیروان مخلص و متعهد آن در حال حاضر مطمئن هستند که ریپل هر لحظه ممکن است به لیست ارزهای موجود در صرافی کوین بیس اضافه شود. با همه احوال گروه ریپل همچنان در حال اضافه کردن شرکائی است که مورد احترام ترین شرکت ها در اقتصاد هستند.
ریپل در حال حاضر با بانک کوتاک ماهیندرا، بانکو سانتندر، پرداخت های بین المللی امریکن اکسپرس FX، اینستارم، بانک ملی کویت، کارخانه میتسوبیشی، بانک استندارد چارتد، بانک تایلند، مانی گرام و بسیاری دیگر مشارکت دارد.
لیست شرکای ریپل و افرادی که مجریان آن هستند به راستی تمام نشدنی و در حال رشد است. سرمایه گذارانی که بر مشارکت، سودمندی و اشباع بازار تمرکز کرده اند نباید به دنبال چیز دیگری جز ریپل بروند. بیت کوین کش همچنان در حال جنگ با بیت کوین است و اگر بیت کوین به نزدیک 10000 دلار برسد من متعجب نخواهم شد. اگرچه ارزهایی چون ریپل و INS شاهد صعودهایی چندین برابر نسبت به آن خواهند بود.
ریپل حدود 4 دلار در بازه بالاترین سطح قیمتی خود در سال گذشته معامله می شد، که این افزایش قیمت احتمالا ناشی از بورس بازی های کوین بیس بود. قیمت 4 دلار مقداری زیاد به نظر می رسد زیرا بدین معناست که ریپل باید تقریبا 12 برابر از قیمت فعلی خود افزایش یابد. من فکر نمی کنم هیچکدام از ده ارز برتر حتی با وجود یک هجوم افزایشی، بیش از 400 درصد در سه ماهه چهارم 2018 صعود یابند.
این رویه برخلاف ارزهایی همانند INS یا ANON که می توانند براحتی بیش از 10 برابر با توجه به حجم بازار بسیار کم خود و نیز چشم اندازهای قوی ای که پیشرو دارند، صعود کنند.
تورم سال 2018 سانفرانسیکو که به وسیله ی ریپل برگزار شد در 30 ام سپتامبر الی 2 اکتبر دوباره اتفاق خواهد افتاد. این احتمالا اولین کاتالیست باشد که ریپل را در سه ماهه ی چهارم بالا خواهد کشاند. هر گونه تغییر در گرایش بازار همراه با مشارکت های جدید است که منجر به افزایش در ارز ریپل خواهد شد. جامعه این ارز در این باره بسیار مشتاق خواهند بود.
به نظر می رسد که احتمالا ریپل از هر گونه تغییرات پیش رو در گرایش بازار بهرمند شود؛ زیرا آن در میان طرفدارانش محبوب می باشد و از طریق مشارکت هایی که در میان ده ارز برتر دیگر دارد بی نظیر است و بازار آن اشباع شده است.
با توجه به مجموع ده ارز برتر از نظر حجم سرمایه، ریپل می تواند به عنوان پروژه برتر سرمایه گذاری در سه ماهه چهارم سال 2018 باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظر
 1. مهران می گوید

  سلام. ممنون از شما. ببخشید من متوجه نشده بودم. مقاله بسیار مفید و کاربردی بود. بازم عذرخواهی میکنم.

 2. مهران می گوید

  سلام
  ضمن سپاس
  میخواستم بپرسم چرا منبع نزاشتین. من منبع مقاله رو پیدا کردم. اینجا دو کوین دیگه هم معرفی شده که شما تو ترجمه حذف اش کردین. اگه مقاله ای یا خبری رو ترجمه میکنین بهتر کامل باشه.

  1. ایمان کیمیایی می گوید

   با سلام
   همانطور که مشخص است این مقاله در دوبخش ارائه می شود و در بخش دوم دو ارز دیگر معرفی می شوند.