در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

سه ارز که احتمالا در کوتاه مدت از بیت کوین پیشی خواهند گرفت

0 15,250

رشد قیمت کدام ارز می تواند در کوتاه مدت از قیمت بیت کوین سبقت بگیرد؟ این هفته سه ارز بسیار منحصر بفرد انتخاب شده اند: بایننس کوین (Binance Coin)، وا بی (WaBi) و ترون (TRON) به نظر می رسد وا بی بیشترین سود را به عنوان یک رقیب برتر کسب کند.

وضعیت بازار

رکود قیمت بیت کوین منجر به افزایش قیمت بسیاری از آلت کوین های کوچک شده است. آلت کوین های دیگری در مقالات مشابه مورد توجه قرار گرفته اند. به عنوان مثال، ارز گوچین به راحتی بیش از 100 درصد از زمان انتخاب آن به عنوان یک ارزی که دارای ارزش بازار پایین است، افزایش پیدا کرد.

شرایط فعلی بازار، مانند یک فنر دور فضای رمزنگاری پیچیده است. فصل تابستان با اخبار منفی در مورد بیت کوین و بلاک چین اشباع شده بود.

نوسان بازار

فضای رمزنگاری در هفته گذشته شاهد وقایع ذیل بود:

  •  شرکت مادر بورس سهام نیویورک، تاریخ دوزادهم دسامبر را به عنوان روز راه اندازی باکت(Bakkt) (جفت مبادلاتی بیت کوین در این پلتفرم دلار است) اعلام کرد.
  •  کشور سنگاپور به طور مستقیم در بایننس سرمایه گذاری کرد.
  •  کشور چین که پیش از این منع های قانونی گوناگونی برای عرضه اولیه سکه(ICO) اعمال کرده بود، مالکیت دارایی های مبتنی بر بیت کوین را تصویب کرد.
  •  صرافی کوین بیس ارز پایدار یو اس دی سی را به لیست خود اضافه کرد.
  •  شرکت بزرگ استخراج سازی بیتفری(Bitfury) قصد عرضه اولیه سهام(IPO) را دارد.

در هفته ی گذشته فضای بلاک چین و رمزنگاری علیرغم اخبار خوب، شاهد رکود بیت کوین بود. فنر کسادی به دور فضای رمزنگاری پیچیده است و حال سوال این است که کدام ارز ها طی چند هفته آینده تا چند ماه آینده در مقابل بیت کوین افزایش قیمت خواهند داشت؟

هنگام تحلیل بازار برای دریافتن اینکه کدام ارزها قبلا افزایش های کوچکی داشته اند، به طور واضح مشخص می شود که وا بی، بایننس کوین و ترون همگی باید جوانب مثبت زیادی داشته باشند.

وا بی کوچکترین ارزش بازار را دارد و از نظر اخبار مثبت دارای مهم ترین سه ماه چهارم است. اغلب اخبار مربوط به این ارز هنوز در شرف اعلام است، اما یک مصاحبه اختصاصی با موسس این ارز در این هفته، برخی جزییات داخلی را نمایان ساخت. بایننس کوین و ترون احتمالا به دلیل جامعه و کاربرد خود، بازدهی بسیار بالاتری نسبت به بیت کوین داشته باشند.

اگر چه که وا بی میان این سه ارز، دارای کمترین ارزش بازار و حدود 20 میلیون دلار است ولی ترون و بایننس کوین دارای ارزش های بازاری بیش از 1 میلیارد دلار هستند.

با وجود اینکه سرمایه گذاری در وا بی دارای ریسک بیشتری است، اما احتمالا بالاترین سود را در مقایسه با بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری موجود در بازار بدست می آورد.

WABI – وابی

وا بی

وا بی یک ارز رمزنگاری دارای ارزش بازار کمتر از 20 میلیون دلار است. این ارز در صرافی بایننس مورد معامله قرار می گیرد. وا بی در تمام طول مدت سه ماهه چهارم شامل اخبار و رویدادهایی بزرگ بوده که در این رابطه یک مصاحبه اختصاصی با موسس آن انجام گرفته است.

والیمای(Walimai) یک اکوسیستم به همراه یک کانال پرداخت امن برای محصولات مصرفی است. هدف والیمای ایمن سازی زنجیره های تامین کالاهای مصرفی مهم (مانند شیر بچه) است. پس وابی چیست؟

خوب، وا بی به عنوان یک انگیزه برای اسکن برچسب های ضد جعل محصولات وا بی ارائه شده است. به این واسطه مصرف کننده از انتقال محصول از طریق زنجیره تامین آگاه می شود و نیز ایمنی محصول را ضمانت می کند.

چین(که وا بی در اصل در این کشور واقع شده) رسوایی های متعددی را در رابطه با مواد غذایی مرتکب شده است که منجر به مسمومیت های تصادفی در مقیاس وسیع شده است. به نظر می رسد وا بی معضل نظارت زنجیره تامین برای کالاهای مصرفی را حل کرده و یک روش را برای ایجاد انگیزه در عموم جهت مشارکت در این فرآیند پیدا کرده است.

ارز رمزنگاری وا بی می تواند به منظور تخفیف هزینه محصولات مصرفی و همچنین بهبود مدت زمان تحویل کالاها مورد استفاده قرار گیرد. این امر در نیچ مارکت (نیچ مارکت یعنی متمرکز کردن فعالیت های بازاریابی روی بخشی کوچک، مشخص و به خوبی تعریف شده از بازار) که نیازمند پشتیبانی بلاک چین(کالاهای مصرفی و زنجیره تامین) است، کاربردپذیری روشنی دارد.

چرا وا بی در سه ماهه چهارم می تواند عملکردی بهتر نسبت به سایر ارزها داشته باشد؟ طبق اطلاعات موجود در سایت کوین مارکت کال (CoinMarketCal)، وا بی در سه ماهه چهارم بازسازی برند کامل خود (تغییر یک کارخانه و یا یکی از محصولات، خدمات آن به عنوان مثال تغییر نام آن به واسطه تبلیغات با نامی متفاوت) را انجام می دهد. آنها قصد دارند مرکز های فروشی را در جنوب شرقی آسیا، آمریکای لاتین و اروپا افتتاح کنند و برچسب های والیمای را برای داروها نیز معرفی کنند. این یک برنامه تحسین برانگیز برای سه ماهه چهارم است.

در مصاحبه اختصاصی با موسس وا بی، از جزییات دیگری در رابطه با اخبار بزرگ آینده پرده برداری شد. بازسازی برند این شرکت تنها شامل رنگ ها نمی شود. وابی در حال انجام یک بازسازی برند کامل در نام، رنگ ها، فونت ها و وبسایت ها است. آنها از یک شرکت برتر طراحی کمک می گیرند، همچنین تقریبا با 1000 کاربر خود در رابطه با داشتن وبسایتی مورد پسند و زیبا مصاحبه کرده اند. بازسازی برند این شرکت در نوع خود اولین باریست که اتفاق می افتد، زیرا آنها از جامعه مردمی فعال وابی برای پیشبرد این فرآیند استفاده می کنند. آنها جایزه هایی را برای افرادی که در این بازسازی برند مشارکت می کنند در نظر گرفته اند و تقریبا می توان گفت یک مسابقه جستجو برای طراحی یک وبسایت جدید به همراه ویژگی های بیشتری راه اندازی کرده اند.

بازسازی برند بسیار هیجان انگیز است بخصوص با توجه به اینکه وابی قصد دارد به صورت متفاوتی آن را انجام دهد. بلافاصله پس از بازسازی برند، وابی قصد دارد مطبوعات بزرگی راه اندازی کند، تقریبا مثل آنچه که در سال 2017 زمانی که اخبار آنها در بی بی سی، سی ان بی سی، بیزنس ایسایدر، رویترز و بسیاری از خبرگزاری های دیگر منتشر می شد(راه اندازی پیشین مطبوعات توسط آنها به طور شگفت آوری ارزش وابی را افزایش داد). بازسازی برند، اختصاص بودجه برای تبلیغات گسترده و انتشار مطبوعات همگی در سه ماهه چهارم اتفاق می افتد. مردم تنها درباره ی بازسازی برند این شرکت مطلع اند و هیچ چیز راجع به اینکه یک کمپین بزرگ تبلیغاتی در حال راه اندازی است، نمی دانند.

توکن وا بی به تعداد زیادی از فروشگاه های بزرگ لوازم مصرفی در سر تا سر آسیا معرفی شده است. آنها در حال حاضر جهت پذیرش توکن وا بی به عنوان شکلی از پرداخت در حال مذاکره هستند(نه فقط به جهت استفاده برای منظورهای تخفیف و یا بهبود شرایط حمل و نقل). این یکی از بزرگترین سورپرایزهایی است که از این طریق وابی قادر خواهد بود به راحتی در سراسر بازارهای خود به فروش رود.

برنامه های وابی، جایگاه آنها را متمرکز بر بخش های توسعه یافته جهان قرار می دهد که در آن کمترین دسترسی به کالاهای باکیفیت معتبر وارداتی وجود دارد. کشورهایی مانند چین که در آن کالاهای تقلبی شایع هستند، برای استفاده از ارز وا بی و پلتفرم والیمای فوری اقدام به پذیرش آن کرده اند.

تیم وا بی در طول این بازار نزولی طولانی مدت، در حال استخدام افراد جدید و ساخت پلتفرم خود بوده است. تیم توسعه در چندین ماه گذشته، 5 عضو جدید را اضافه کرده است. در حالی که اکثر ارزهای رمزنگاری در سایه ی این بازار نزولی پنهان شده اند، وا بی با رشد بی سابقه ای در حال ساخت و گسترش است.

نکته ای که الکس، موسس وا بی ایراد کرد در رابطه با این سوال بود که، “با توجه به نوسانات بازار از زمان ICO تاکنون، ارز شما چگونه با وضعیت مقابله کرده؟

او پاسخ را با صراحت کامل عنوان کرد:

سال گذشته وا بی در برابر بیت کوین 71 درصد، در برابر دلار 8 درصد و  در برابر اتریوم 158 درصد، در مقایسه با قیمت های ICO آنها افزایش داشته است.

تمرکز آنها به طور کامل از تبلیغات و بازاریابی به سمت محصولات داخلی و توسعه تیم اصلی منتقل شد. او همچنین تصریح کرد، جامعه ی آنها بسیار حامی و فعال نیز بوده اند که این خود یکی از دلایلی بود که وا بی به خوبی در برابر دیگر ارزهای رمزنگاری به رویارویی پرداخته است. این توسعه داخلی و ارتقاء پلتفرم منجر به سودهای قابل توجهی در سه ماهه چهارم، پس از این که بازسازی برند و تبلیغات کمپین به تکامل برسد، خواهد شد.

قابل به ذکر است که بسیاری از ارزهای رمزنگاریِ حوزه ی زنجیره تامین، دارای ارزش بازاری بیش از 1 میلیارد دلار هستند در حالی که وا بی با وجود ارزش بازار پایین، دارای یک پلتفرم موثر، یک توکن کاربردی، یک سه ماه چهارم با اخبار مهیج تر نسبت به 99 درصد سایر ارزها و یک تیم تخصصی با رشد بی سابقه است.

اگر یک ارز رمزنگاری که احتمالا بیشترین درخشش را در سه ماهه چهارم به علت انجام عوامل مثبت داشته باشد آن وابی است. برای بدست آوردن سودی معادل 50 الی 200 درصد در کوتاه مدت به دنبال وابی بروید.

BNB – بایننس کوین

بایننس کوین

برای کسانی که به طور فعال تجارت و یا حتی گاهی اقدام به سرمایه گذاری می کنند به وضوح مشخص است داشتن ارز ارائه شده توسط صرافی موردنظر که مبادلات خود را بوسیله ی آن انجام می دهد، برایشان سودمند است. بایننس کوین، توکن بومی صرافی بایننس است. با داشتن توکن بایننس کوین در حساب خود منافع زیادی را می توانید از انجام معاملات از طریق کارمزد های کمتر بدست آوردید.

در همین هفته ی گذشته بود که سنگاپور اعلام به سرمایه گذاری مستقیم در پلتفرم بایننس کرد. سرمایه های مالی جهان علاقه زیادی به بزرگترین صرافی رمزنگاری نشان می دهند. بایننس نیز اعلام کرد در هفته ی اول افتتاح شعبه اوگاندا، بیش از 40000 کاربر ثبت نام کرده اند. کشور آفریقا که به میزان کافی بانک ندارد و  به ثبات مالی نیاز دارد، احتمالا برای مقابله با تورم به ارزهای رمزنگاری روی آورد. به زودی سایر صرافی ها با توجه به حرکت بایننس، اقدامات اولیه را در این قاره انجام خواهند داد. در این هفته این تنها خبر مثبت برای توکن بایننس کوین و بایننس نیست.

شرکت تراول بیت(Travelbybit) در حال یکپارچه سازی تمام پلتفرم ها و بازرگانانش به منظور استفاده از بایننس کوین به عنوان یک روش پرداخت است. بایننس کوین در ابتدا مزایای بسیار کمتری را برای نگهداری آن در بایننس در برابر مزایایی که در حال حاضر ارائه میدهد(کارمزد کمتر و پاداش های بیشتر ریفرال)، عرضه می داشت.

چطور رئیس جسور بایننس از بین هرگونه مانع نظارتی بر سر مسیر راهش مانور می دهد؟ چانگ پنگ ژائو که بیشتر به CZ در فضای رمزنگاری مشهور است یکی از موثرترین افراد در تمام جامعه بلاک چین است. او نه تنها موفق شده صرافی ای را راه اندازی  کند که به طور مداوم طی دو سال به عنوان صرافی رتبه یک جهان از لحاظ حجم مبادلات رتبه بندی شود، بلکه به طور فعال با جامعه خود در تعامل است، در کنفرانس ها شرکت می کند و برای آنچه که انجام میدهد بشدت فروتن است. CZ یکی از بنیان گذاران فعال در فضای رمزنگاری است و هیچکس تاثیر و نفوذ وی را ندارد. پشتیبانی CZ از ارزی که خود موسس آن بوده و می توان گفت نواده ی بزرگترین صرافی جهان است، اخبار راجع به افزودن ابزارها و سودمندی های بیشتر(که اکنون می تواند از این طریق برای پرداخت هزینه های سفر مورد استفاده قرار گیرد) و ارائه مزایای روزانه تنها برای دارندگان بایننس کوین ، همه باعث شده به یک نامزد برتر برای کسب سود در حرکت افزایشی بعدی تبدیل شود.

فصل آلت کوین ها فرا خواهد رسید و موجی از معامله گران جدید به بزرگترین صرافی ها هجوم خواهند آورد. آن زمان برای خرید بایننس کوین دیگر دیر شده است. اما قبل از شروع این فصل زمان کافی برای لذت بردن از سود آن وجود خواهد داشت.

بایننس کوین یک ارز رمزنگاری با ارزش بازار بیش از یک میلیارد دلار است که باید به راحتی سودی معادل 100 درصد در اولین نشانه های حرکت افزایشی بدست آورد.

TRX – ترون

ترون

ترون، مانند بسیاری دیگر از ارزهای رمزنگاری در طول بازار نزولی در دردسر بزرگی قرار داشته است. حقیقت این است که جامعه ارز TRX یکی از پرطرفدارترین و وفادارترین بخش ها در فضای رمزنگاری است. تنها جامعه علاقه مندتر، ممکن است طرفداران ترون باشند. با توجه به اینکه ترون به طور منظم بوسیله ی جامعه ی خود و بدون در نظر گرفتن شرایط بازار  پشتیبانی می شود و به دلیل اخبار پیش رو در سه ماهه چهارم آن، این ارز نیز به عنوان یک هدف در این هفته انتخاب شده است.

ترون قصد دارد پلتفرم منبع باز خود را در 29 دسامبر 2018 منتشر کند. به نظر می رسد بسیاری از ارزهای رمزنگاری در نیمه دوم سه ماهه چهارم کاتالیست های زیادی را ارائه دهند. پلتفرم منبع باز ترون یک قرارداد هوشمند انقلابی که به نام داپس(Dapps) است را ارائه خواهد داد. پس از ارائه این پلتفرم، سودمندی حقیقی ترون آغاز خواهد شد. با وجود پلتفرم منبع باز این ارز که در هفته ی آخر سه ماهه چهارم راه اندازی خواهد شد، ترون به یک هدف خرید تبدیل می شود.

این هفته یکم نوامبر، صرافی کوین سوپر، ترون را با جفت های مبادلاتی بیت کوین و اتریوم در لیست خود قرار داد. این نشان می دهد که هر دوی این توسعه دهندگان در زمینه پلتفرم منبع باز سخت کار می کنند در حالی که مدیران جامعه و بنیان گذاران برای دست یافتن به صرافی ها و شبکه، تمرکز کرده اند.

در سه ماهه چهارم، ترون میزبان نشست نیترون سامیت در هفدهم و هجدهم ژانویه در سانفرانسیسکو است. ترون با توجه به موقعیت مالی قادر به برگزاری کنفرانس ها، پرداخت هزینه قرارگیری در لیست صرافی های بزرگ، برای توسعه مالی آینده است.

جاستین سان، بنیانگذار ترون و همچنین یکی از با نفوذ ترین شخصیت های فضای رمزنگاری است. داشتن چنین نفوذی، ارتباطات خوب و یک رئیس تحصیل کرده می تواند در بلاک چین برای هر ارز رمزنگاری مثبت و مفید باشد.

ترون دارای پلتفرم منبع باز خود به نام داپ است که قبل از پایان سال راه اندازی خواهد شد. آنها در حال برگزار کردن یک کنفرانس بزرگ در سانفرانسیکو در ماه ژانویه هستند و به تازگی در لیست کوین سوپر قرار گرفته اند. به نظر می رسد ترون برای تبدیل شدن به یک ارز ایمن تر کاتالیزورهای مهمی را در اویل ژانویه ارائه خواهد داد.

انتخاب کنید

محیط رمزنگاری برای تجارت، قماربازی و سرمایه گذاری خطرناک است. هر چند که با انجام تحقیقات کافی بخش اعظمی از این خطر را می توان کاهش داد. نه به هر ارز رمزنگاری می توان اعتماد کرد و نه به پیش گویی های هر مبادله گر و یا سرمایه گذاری.

اگر چه در اینجا به وسیله ی تحلیل جامع هر ارز در بایننس، آنهایی را که بیشترین احتمال کسب سود را در کوتاه مدت بر اساس اخبار پیش روی آنها، جامعه آنها، گرایش بازار، تیم تشکیل دهنده آنها و بسیاری از فاکتورهای دیگر انتخاب شده اند.

ریسکی ترین ارز رمزنگاری که احتمالا بیشترین سود را در این لیست کسب کند، ارز وابی است. طرح بازاریابی آنها با بازسازی برند، توسعه پلتفرم، توسعه جمعیت، تشکیل تیم اختصاصی و وجود اخبار سه ماهه چهارم کاتالیست های بیشتری را نسبت به دیگر ارزهای ارائه می دهد.

طی چندین روز آینده تا پایان ماه دسامبر به سراغ وا بی بروید تا تقریبا نسبت به هر نوع ارز رمزنگاری که در بایننس وجود دارد، سود بهتری داشته باشید.

برای کسانی که به دنبال یک بلوچیپ یا سهام آبی(بلو چیپ، بر پایه تعریف بازار بورس نیویورک، به انواعی از سهام ابر شرکت‌ها گفته می‌شود، که از نظر کیفیت، اطمینان، قابلیت و توانایی سودآوری شهرتی ملی را دارا باشند) هستند، در فضای رمزنگاری انتخاب آنها بایننس کوین خواهد بود. CZ نمی تواند بیشتر از این برای فضای رمزنگاری فداکار و یا پرشور باشد. بایننس کوین به همه دارندگان در صرافی باینانس سود می رساند و همانطور معامله گران بیشتری شروع به تجارت می کنند، پس از آن توکن بایننس کوین بیشتر مورد معامله قرار خواهد گرفت.

ترون تا به حال نوسانات خود را حفظ کرده است. با این حال  سه ماهه چهارم دلایل زیادی برای نگه داشتن و سوددهی دارد. میزبانی کنفرانس ها و سیستم عامل های منبع باز ساخته شده برای برنامه های کاربردی غیرمتمرکز می توانند کاتالیزورهای مناسبی باشند.

وا بی ارزی است که قابلیت آن را دارد به یک ارزش بازار 100 میلیون دلاری دست یابد. با توجه به ریسک و سود بالای ارزهای رمزنگاری، وا بی باید در لیست کسانی که در سه ماهه چهارم به دنبال سود بالا هستند، قرار گیرد.

منبع bitcoinist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.