در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

یو اس دی کوین به عنوان اولین ارز پایدار در صرافی کوین بیس قرار گرفت

0 1,413

صرافی رمزنگاری کوین بیس روز سه شنبه حمایت خود را از ارز پایدار صادر شده توسط Circle با نام یو اس دی کوین(به انگلیسی: USD Coin؛ نماد: USDC) اعلام کرد.

این صرافی طی یک پست وبلاگ بیان کرد کاربران خارج از ایالت نیویورک اکنون می توانند ارز رمزنگاری پایدار یو اس دی کوین را از طریق اپلیکیشن های اندروید و iOS این شرکت و همچنین وبسایت coinbase.com بخرند، بفروشند، ارسال و دریافت کنند.

یو اس دی کوین اولین ارز پایدار است که توسط کوین بیس پشتیبانی می شود و همچنین دومین توکن برپایه پروتکل ERC-20 است ؛پس از توکن 0x که در اوایل این ماه اضافه شد؛ که توسط کوین بیس پشتیبانی می شود.

در این پست بیان شد:

فناوری پایه یو اس دی کوین به طور مشارکت آمیز، بین کوین بیس و سیرکل(Circle) صورت گرفت، که در نقش شرکا و موسسان کنسرسیوم جدید CENTRE بودند.

هر توکنی که به وسیله ی دلار آمریکا پشتیبانی می شود دارای یک نرخ کاملا مساوی با آن است که طبق بیان پست مذکور، آن توکن صددرصد به عنوان وثیقه(سهام) مورد استفاده قرار می گیرد.

این پست افزود:

مزیت دلار دیجیتال مبتنی بر بلاک چین مانند یو اس دی کوین این است که برای برنامه ریزی، ارسال سریع، استفاده در اپلیکیشن های نامتمرکز و نگهداری نسبت به حساب های بانکی بر پایه دلار آسان تر می باشد. به همین دلیل است که ما آن را به عنوان یک گام مهم در راستای یک سیستم مالی باز تر می بینیم.

این پست خاطرنشان کرد:

کیف پول کوین بیس در حال حاضر از توکن یو اس دی کوین پشتیبانی می کند و کوین بیس پرو (Coinbase Pro) طی هفته های آینده از این توکن نیز پشتیبان خواهد کرد.

در پستی جدا، موسسان Circle، جرمی آلایر و سین نویل طرح کلی کنسرسیوم CENTRE را عنوان کردند که سه شنبه با کوین بیس راه اندازی شد.

CENTRE که برای اولین بار در سال گذشته اعلام شد، یک نوآوری از شرکت Circle بود که بر ساخت یک شبکه پرداخت تمرکز کرد. طبق این پست، این کنسرسیوم جدید روی آن ساخته می شود.

منبع CoinDesk

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.