در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

بازار ارزهای رمزنگاری دوباره قرمز شد

0 1,712

بیت کوین در روز جمعه تحت افزایش فشار فروش بیشتری قرار گرفت که باعث افت قیمت این ارز به زیر سطح حمایت 8000 دلار شد.

بیت کوین در بیشتر ساعات روز گذشته و امروز پایین‌تر از قیمت 8000 دلار مبادله شد و در حال حاضر با قیمت حدود 7970 دلار در حال خرید و فروش است. بزرگترین ارز رمزنگاری جهان روز گذشته را با قیمت 8135 دلار آغاز کرد، اما با افتی ناگهانی و قبل از این که به قیمت فعلی برسد، تا نزدیک سطح حمایت 7900 دلار کاهش یافت. بیت کوین نسبت به 24 ساعت گذشته افت 0.5 درصدی را نشان می دهد.

راکش آپادهیای، تحلیلگر بازار ارزهای رمزنگاری می گوید، هر کلاس جدید دارایی باید مرحله دشوار پذیرش را طی کند که این مرحله همراه و همگام با فازهای افت و نا امیدی است. اما وی گفت:

در دراز مدت یک دارایی جدید خوب، جایگاه خود را پیدا خواهد کرد.

در همین حال، اتریوم در حال حاضر با قیمت حدود 174.2 مبادله می شود. آلت کوین شماره یک بازار ارزهای رمزنگاری شاهد افت قیمت، همزمان با کاهش قیمت بیت کوین بود. اتریوم در حال حاضر بیش از 1 درصد افت را نسبت به روز گذشته نشان می دهد. سطح مقاومت کوتاه مدت برای اتریوم در 175 دلار قرار دارد. آپادهیای معتقد است در صورت غالب شدن روند نزولی، اتریوم تا سطح حمایت 161 دلار سقوط کرده و در صورت کاهش بیشتر می تواند به سطح حمایت 151 دلار برسد.

ریپل پس از صعودی 5 درصدی در روز گذشته، نتوانست مسیر خود را برای عبور از سطح مقاومت 0.3 دلار ادامه دهد. سومین ارز بزرگ بازار در حال حاضر با قیمت 0.293 دلار مبادله می شود. با این حال به نظر می رسد ریپل قصد دارد تا یکبار دیگر برای عبور از سطح مقاومت 0.3 دلار تلاش کند.

کاهش قیمت 20 آلت کوین برتر

اغلب آلت کوین های برتر روند نزولی را نشان می دهند. مونرو و چین لینک به ترتیب افت 2.64 درصدی و 3.28 درصدی را تجربه کرده اند. با این حال ترون با افزایشی 3.1 درصدی بهترین عملکرد را در بین 20 آلت کوین برتر داشته است. بدترین عملکرد نیز متعلق به چین لینک است.

در مجموع، ارزش کل بازار ارزهای رمزنگاری از 220 میلیارد دلار به 216 میلیارد دلار کاهش یافته که بیت کوین بیش از 66 درصد ارزش کل بازار را در اختیار دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.