در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

قابلیت خرید بیت کوین در هزاران فروشگاه آمریکا

0 691

یک شرکت ارائه دهنده دستگاه های خودپرداز بیت کوین با همکاری شرکت کوین استار تسهیلات خرید بیت کوین را در هزاران مکان جدید فراهم ساختند.

شرکت واشنگتنی کوین می اقدام اخیر خود را از طریق مطبوعات در 17 ام ژانویه تایید کرد. این شرکت از سال 2014 در زمینه دستگاه های خودپرداز بیت کوین فعالیت می کند.

محدوده ی دقیق پخش دستگاه ها هنوز نامشخص است. اما مجریان به هزاران مکان در آمریکا که به مشتریان اجازه می دهد بیت کوین را از آنجا خریداری کنند، اشاره دارند. کوین استار خود در نظر دارد 20000 کیوسک را راه اندازی کند.

نیل برگ کوئست، بنیانگذار و مدیر عامل کوین می اظهار کرد:

ما از همکاری با کوین استار برای ارائه  یک روش آسان و راحت خرید بیت کوین به مشتریان در طول فعالیت های روزانه آنها خرسندیم.

بیت کوین در حال حاضر در فروشگاه مواد غذایی محله شما از طریق کیوسک های کوین استار در دسترس قرار خواهد گرفت. این عرضه، مشارکت مشتریان را نیز در این اقتصاد پویای جدید ساده تر خواهد کرد.

این ماشین ها امکان خرید بیش از 2500 دلار بیت کوین را با چندین گام فراهم می کنند. این مراحل عبارتند از:

  1. رفتن به سمت کیوسک کوین استار، لمس گزینه خرید بیت کوین، بررسی و پذیرش قوانین تراکنش و وارد کردن شماره تلفن همراه خود.
  2. قرار دادن پول نقد در جایگاه پذیرش کننده پول (به مقدار بیش از 2500 دلار).
  3. دریافت رسید با کد بازخرید (کد نقد سازی پول).
  4. بازدید از سایت www.coinme.com/redeem به منظور ایجاد حساب کوین می و یا ورود به حساب خود برای ادعای پول خود.

اگر بیت کوین در تمام 20000 مکان در دسترس قرار بگیرد، این مشارکت باعث می شود تعداد کل دستگاه های خودپردازهای بیت کوین در آمریکا تقریبا 5 برابر افزایش یابند.

طبق اطلاعات منبع نظارت کوین ای.تی.ام رادار، آمریکا در حال حاضر  دارای 2488 دستگاه خود پرداز بیت کوین است که حدود 60 درصد از تعداد کل دستگاه های موجود در جهان را تشکیل می دهد.

جیم گاهریتی، مدیرعامل کوین استار گفت:

این شرکت همیشه به دنبال روش های جدید برای عرضه ارزش به مشتریان خود بوده است.

یک تحقیق منتشر شده در سپتامبر 2018 نشان می دهد، دستگاه های خودپرداز بیت کوین به عنوان یک صنعت در سراسر جهان باید ارزشی به مقدار 145 میلیون دلار را طی پنج سال گذشته داشته باشند.

خروج لاماسو

اخیرا کسب و کارها در سراسر فضای ارزهای رمزنگاری با مشکلاتی روبرو شدند. لاماسو، تولید کننده دستگاه های خودپرداز بیت کوین در واکنش به این فضا با اشاره به شرایط نامطلوب نظارتی در سایر حوزه های قضایی، به سوئیس نقل مکان کرد.

سوئیس یک چشم انداز حمایتی را برای این بخش راه اندازی کرده است. بانک های سوئیس نیز خواهان گسترش یکپارچگی با ارزهای رمزنگاری هستند. این کشور در حال حاضر دارای 46 دستگاه خودپرداز بیت کوین به همراه دستگاه های ارائه بلیط در هر ایستگاه قطار است که قادر به فروش بیت کوین نیز هستند.

منبع Bitcoinist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.