در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

صرافی کوین بیس به اندازه ساتوشی ناکاموتو بیت کوین در اختیار دارد

0 168

براساس داده های پلتفرم آرکهام اینتلجنس ( Arkham Intel )، صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس مستقر درآمریکا 25میلیارد دلار بیت کوین دراختیار دارد .

این افشاگری کوین بیس را در خط مقدم چشم انداز بیت کوین قرار می دهد و آن را به عنوان بزرگترین موجودیت بیت کوین در جهان در کنار ساتوشی ناکاموتو مرموز قرار می دهد. ذخایر کشف نشده نزدیک به 5 درصد از کل عرضه بیت کوین است. کوین بیس به عنوان دارنده برتر بیت کوین ظاهر می شود تجزیه و تحلیل جامع Arkham Intel با موفقیت بیش از 36 میلیون سپرده بیت کوین و آدرس های نگهداری مرتبط باکوین بیس را برچسب گذاری کرده است. قابل توجه است که بزرگترین کیف پول سرد کوین بیس به تنهایی حاوی حدود 10000 بیت کوین است که به عنوان شاهدی بر مقیاس دارایی آنها است.

با این حال، آرکام اینتل پیشنهاد می کند که ذخایر واقعی بیت کوین کوین بیس ممکن است فراتر از آدرس های شناسایی شده باشد.

بر اساس گزارش های مالی اخیر کوین بیس، به احتمال زیاد این صرافی دارای هزاران بیت کوین دیگر است که هنوز ردیابی و برچسب گذاری نشده اند. علاوه بر این، پلتفرم آرکام اینتل نشان می‌دهد که کوین‌بیس مقادیر قابل‌توجهی از سایر ارزهای دیجیتالی فراتر از بیت‌کوین را در اختیار دارد.

گزارش شده است که صرافی مستقر در ایالات متحده دارای حدود 1.68 میلیون ETH (اتریوم) به ارزش حدود 2.69 میلیارد دلار است. علاوه بر این، کوین بیس دارای 68.59 میلیون توکن چین لینک (Chainlink) است که 471 میلیون دلار تخمین زده می شود.

استیبل کوین USDC که با نسبت 1:1 به دلار آمریکا مرتبط است، نیز بخشی از سبد کوین بیس است و دارایی آن در مجموع 222 میلیون USDC است.

در نهایت، کوین بیس دارای 921000 BNB (Binance Coin) به ارزش تقریبی 194 میلیون دلار است.

بلاکچین بیس از بلاکچین سولانا پیشی گرفته است

راه حل مقیاس پذیر لایه 2 مبتنی بر اتریوم baseتوسط coinbase،از زمان راه اندازی در ماه آگوست به سرعت در حال افزایش ارزش کل آن بوده است. پس از سبقت گرفتن از کاردانو و کرونوس، آمار DeFiLlama kahk نشان می دهد که بیس از سولانا پیشی گرفته است. ارزش کل قفل شده (Total Value Locked) بیس به حدود 370.29 میلیون دلار افزایش یافته است، در حالی که کاهش 9.64 درصدی ماهانه TVL،سولانا آن را به 310.34 میلیون دلار در زمان چاپ می رسان. علاوه بر این ، ارتقای بیس آن را بالاتر از رقبایی مانند کاردانو قرار می دهد. ظاهر می شود در یک توسعه قابل توجه برای صرافی و شبکه لایه 2 بیس جدید آن، Base به عنوان یک رقیب قدرتمند ظاهر شد و از نظر ارزش کل قفل شده (TVL) از Solana پیشی گرفت.

این دستاورد نشان دهنده نقطه عطف مهمی برای Base است که برجستگی و نفوذ روزافزون آن در صنعت را برجسته می کند.

قابل ذکر است که TVL Base، آن را از بلاک چین های برجسته ای مانند کرونوس، کاوا، دفی چین، بیت کوین، فیوژن، پالس چین و کاردانو جلوتر قرار می دهد.

باارزش کل قفل شده ( TVL )فعلی، Base تقریباً 0.96٪ از مجموع 38.14 میلیارد دلار TVL در فضای DeFi را به خود اختصاص می دهد.

بیس Base از سولانا پیشی گرفت و از نظر TVL در جایگاه نهم پروتکل ها قرار گرفت. Base جایگاه خود را در بین پروتکل های برتر در مورد TVL حفظ کرده است و پس از Mixin، Polygon، Avalanche، Optimism، Arbitrum، BSC، Tron و Ethereum قرار گرفته است. این دستاورد، برجستگی رو به رشد بلاک چین لایه2 Coinbase در چشم انداز DeFi را برجسته می کند.

منبع www.newsbtc.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.