در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

صرافی کوین‌بیس 500 میلیون دلار در ارزهای رمزنگاری سرمایه‌گذاری می‌کند

0 590

صرافی کوین‌بیس سیاست خود را برای افزایش سرمایه‌گذاری در دارایی‌های رمزنگاری به روز کرده است.

براساس یک پست منتشر شده، کوین‌بیس قصد دارد در سیاست سرمایه‌گذاری خود در ارزهای رمزنگاری تغییری ایجاد کند و مشارکت بیشتری در این بازار داشته باشد. کوین بیس گزارش داد که این تصمیم پس از توجه به این نکته گرفته شده که “اکثر” تراکنش‌های مالی کوین‌بیس از قبیل پرداخت به فروشندگان، کارکنان و سرمایه‌گذاری نقدی این شرکت، به میزان زیادی از طریق ارز فیات انجام می‌شوند.

در پست وبلاگ همچنین آمده که کوین‌بیس متعهد به سرمایه‌گذارای 500 میلیون دلار از موجودی نقدی و معادل آن و همچنین 10 درصد از درآمد خالص سه ماهه آینده خود در دارایی‌های رمزنگاری است:

ما همچنین در آینده 10 درصد از درآمد خالص سه ماهه خود را به سبد ارزهای رمزنگاری اختصاص خواهیم داد.

کوین‌بیس ادعا می‌کند که تغییر سیاست در سرمایه‌گذاری باعث می‌شود تا آنها به اولین شرکت سهامی عام تبدیل شوند که دارای بیت‌کوین، اتریوم، دارایی‌های بلاک‌چین‌های اثبات سهام، توکن‌های دیفای و بسیاری دیگر از ارزهای رمزنگاری هستند. این شرکت سرمایه‌گذاری‌های خود را براساس ” کل موجودی ارز رمزنگاری امانی” انجام خواهد داد؛ به این معنی که تصمیم‌گیری مشتری در استراتژی سرمایه‌گذاری آن تاثیر خواهد داشت.

کوین‌بیس قصد دارد سرمایه‌گذاری خود را در یک بازه چند ساله با استفاده از استراتژی میانگین‌گیری انجام دهد. سیاست سرمایه‌گذاری این صرافی بلند مدت است و تنها در شرایط خاص ( مانند زمانی که دارایی‌ها از فهرست صرافی حذف می‌شوند)  دارایی‌های رمزنگاری را برای جلوگیری از ضرر خواهد فروخت. کوین‌بیس همچنین به منظور جلوگیری از تضاد منافع با مشتریان، معاملات خود را از طریق فرابورس انجام خواهد داد.

منبع cryptoglobe

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.