در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .
Bitcoin
$8,749.38
-0.27%
Ethereum
$185.96
-0.05%
Ripple
$0.27
-0.22%
Bitcoin Cash \/ BCC
$287.21
-0.98%
Litecoin
$61.15
-0.89%
EOS
$3.47
-0.55%
Binance Coin
$21.02
+3.67%
Tether
$1.00
0%
Stellar
$0.08
-2.13%
Cardano
$0.04
-1.88%
Tronix
$0.02
+3.02%
Monero
$63.72
+1.66%
DigitalCash
$70.39
+0.07%
Tezos
$1.15
-2.78%
Ethereum Classic
$4.88
-0.91%
NEO
$12.40
+10.32%
Maker
$654.58
-0.82%
Ontology
$0.91
+7.78%
ZCash
$36.83
-0.83%
Dogecoin
$0.00
0%

ارائه نرم افزاری با هدف افزایش قدرت هش استخراج تا دو رقم

1 967

شرکت بلاک چین بلاک لبس نسخه بتا نرم افزار استخراج ارزهای رمزنگاری خود را با نام تیتان ارائه می دهد. جف گارزیک، یکی از بنیانگذاران این شرکت، این پروژه را در کنفرانس اخیر بایننس در سنگاپور معرفی کرد. وی ادعا می کند که این پروتکل می تواند حداکثر قدرت هش یک ماشین استخراج را تا دو رقم افزایش دهد.

نرم افزار مدیریت استخراج تیتان قدرت هش را تا دو رقم افزایش می دهد

در بهار سال 2017 شرکت بلاک بخش جدیدی را در کسب و کار خود به نام بلاک لب معرفی کرد. هدف این بخش، پشتیبانی از پروژه های متن باز در زمینه اکوسیستم بیت کوین و بلاک چین است. طبق گفته گارزیک لیستی از استخراج کنندگان متقاضی برای شرکت در تست و آزمون نسخه بتا تهیه شده است. پروتکل تیتان یک مجموعه نرم افزاری است که برای نظارت بر زیرساخت های استخراج ارزهای رمزنگاری ایجاد شده است. اگر طبق ادعای بلاک لبس این چارچوب درست باشد، تیتان می‌تواند قدرت هش استخرهای استخراج را تا دو رقم افزایش دهد. وبسایت این شرکت در توضیح می گوید:

تیتان می تواند خروجی ماشین شما را افزایش دهد.

طبق گفته رایان کاندرون، مدیر عامل شرکت تیتان، این پروژه برای مدتی در حالت مخفیانه انجام می شود و عمومی نخواهد شد. وی می گوید:

این نرم افزار استخراج ارزهای رمزنگاری را ساده تر،سودآورتر و مقیاس پذیرتر خواهد کرد.

تیتان ثبت نام برای نسخه بتا را برای عموم باز کرده و طبق اطلاعات سایت این شرکت، تا به حال 271 نفر در لیست انتظار ثبت نام کرده اند. نصب برنامه تیتان رایگان است. با این حال شرکت از افزایش قدرت هش سود خواهد برد.

طول عمر ریگ استخراج خود را با کارایی تیتان افزایش دهید

تیتان می‌تواند در صورت استفاده در فارم های استخراج، مصرف برق را بهبود دهد و بهینه سازی های بیشتری را از قبیل ارتقاء اورکلاک از طریق یک سیستم قدرتمند یادگیری ماشینی، فراهم کند.

  • اورکلاک (Overclock) در لغت به معنی افزایش سرعت کلاک یکی از اجزاء سخت‌افزار است. اورکلاک کردن معمولاً در مورد پردازنده‌ی اصلی (CPU) و نیز پردازنده‌ی گرافیکی (GPU) صورت می‌گیرد.

تیم آنها امیدوار است که با ارائه تیتان، شرکت های بزرگ استخراج جذب شوند. علاوه بر این تیتان قادر خواهد بود که چندین ارز رمزنگاری با الگوریتم های متفاوت را استخراج کند. بر اساس توضیح شرکت، این پروتکل عمر مفید دستگاه ها را افزایش خواهد داد و هزینه استخراج را از طریق افزایش سرعت ماشین ها، کاهش خواهد داد. وبسایت تیتان همچنین تاکید می کند که خرابی های کمتر در صنعت استخراج، برابر با پول بیشتر است.

کاندرون می گوید:

واقعیت این است که فرایند مدیریت استخراج کاملا فرایندی دستی است. نه تنها باید به صورت جداگانه به هر دستگاه دسترسی داشته باشید و آن را مدیریت کنید، بلکه باید همیشه دستگاه های خود را  برای اطمینان از آنلاین بودن و انجام استخراج سود آور، بررسی کرده و آنها را تنظیم کنید. علاوه بر این در مورد تعادل ایجاد کردن در هزینه های اجرائی از نگرانی های استخراج کنندگان است. هزینه هایی مانند اجرا و نگهداری از زیرساخت های فیزیکی مانند هزینه های برق، بررسی کابل ها و خنک سازی سیستم ها.

پروژه تیتان توسط خالق وب سایت استخراج سودآور ارزهای رمزنگاری Coinwarz Kyle Howlett نیز پشتیبانی و هدایت می شود. وی به عنوان مدیر فنی معتقد است که این نرم افزار جدید، سطح جدیدی را در این صنعت ایجاد می کند. وی تاکید می کند که اگر نصب و پیکربندی تیتان به درستی انجام شود، نرم افزار تیتان توانایی plug-and-play را به فرایند استخراج می دهد. علاوه بر این، شرکت چندین ویژگی بهینه سازی را در ماه های آینده اضافه می کند.

منبع news.bitcoin

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. محسن می گوید

    سلام و خسته نباشید
    این نرم افزار کی قرار وارد بازار بشه و از چه سایتی باید دانلودش کرد؟