در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

شرکت بیت‌مین آنتماینر L9 را به بازار عرضه می‌کند

0 484

شرکت بیت‌مین از عرضه دستگاه استخراج جدید خود به نام آنتماینر L9 به بازار خبر داد. این دستگاه اسیک برای ارزهایی که از الگوریتم اسکریپت (Scrypt) استفاده می‌کنند، طراحی شده است. 

از آنتماینر L7 تا  L9 

آنتمایر L9 تازه رونمایی شده قرار است جایگزین مدل قدیمی L7 (دارای نرخ هش 9 گیگاهش در ثانیه) شود. نرخ هش دستگاه اسیک جدید 16 گیگاهش در ثانیه بوده و تنها 3260 وات برق مصرف می کند.
نرخ هش یا قدرت هش بیت کوین چیست؟

آنتماینر L9
مشخصات دستگاه L9 : منبع asicminervalue.com

شرکت بیت‌مین در زمان رونمایی از آنتماینر L9 نیز تبلیغ بازاریابی برای این دستگاه کرد:

 هر کسی که قیمت این دستگاه را بین 4 تا 6 ژوئن به درستی پیش بینی کند، 2000 دلار تخفیف برای خرید آن دریافت می‌کند.

آنتماینر L9 برای استخراج ارزهای رمزنگاری مبتنی بر الگوریتم اسکریپت (مانند لایت‌کوین، دیجی‌بایت، دوج‌کوین و غیره) طراحی شده است. در حال حاضر، وب سایت “asicminervalue.com” آنتماینر L9 را ششمین دستگاه سودآور رتبه‌بندی کرده که روزانه حدود 30 دلار درآمد دارد. این تخمین براساس هزینه عملیاتی 0.12 دلار برای هر کیلو وات ساعت و مصرف برق  3260 واتی این دستگاه جدید صورت گرفته است.

هدف شرکت بیت‌مین از جایگزینی آنتماینرL7 با L9 متحول کردن صنعت استخراج ارزهای رمزنگاری مبتنی بر الگوریتم اسکریپت است. افزایش نرخ هش L9 تا 16 گیگاهش بر ثانیه و کاهش مصرف برق این دستگاه نشان دهنده تغییر به سمت عملیات استخراج مقرون به صرفه‌تر در سال 2024 است.

 قیمت آنتماینر L9 هنوز اعلام نشده است. شرکت بیت‌مین آنتماینر L7 را 6335 دلار قیمت‌گذاری کرده بود. اما این دستگاه دیگر در بخش فروش آنلاین این شرکت موجود نیست.

منبع news.bitcoin

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.