در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

صرافی بیت‌گت فرایند تایید هویت را از ماه سپتامبر اجباری می کند

0 358

صرافی مشتقات ارز رمزنگاری بیت‌گت به منظور پیروی از قوانین جهانی، “احراز هویت یا KYC” را برای کاربران خود الزامی می کند.

طبق اعلامیه این صرافی، الزامات جدید KYC برای محافظت از حقوق و منافع کاربران، ایجاد یک محیط معاملاتی امن و مطابقت با قوانین مختلف پیشنهادی نهادهای نظارتی در سراسر جهان اعمال خواهد شد.

بیت‌گت الزامات تایید KYC خود را از سپتامبر 2023 اعمال می کند، به طوری که کاربران تازه ثبت نام شده برای دسترسی به انواع سرویس های این صرافی (از جمله واریز و معاملات ارز رمزنگاری) باید تایید هویت سطح 1 را تکمیل کنند.

صرافی بیت‌گت

کاربرانی که تا قبل از اول سپتامبر در بیت‌گت ثبت نام می کنند باید فرایند تایید هویت خود را تا اول اکتبر 2023 تکمیل کنند. این صرافی خاطر نشان کرد کاربرانی که این فرایند را تا سپتامبر تکمیل نکنند، همچنان می توانند واریز، برداشت و معامله کنند.

اما از اکتبر، کاربرانی که تایید هویت را انجام نداده اند محدود به برداشت، لغو سفارش ها و بستن موقعیت های خود خواهند شد و نمی توانند سفارش جدید ثبت کنند.

صرافی کوکوین نیز در جولای 2023 به منظور همسویی با قوانین جهانی مبارزه با پولشویی، تایید هویت را برای همه کاربران خود الزامی کرد. کاربرانی که تایید هویت نکنند، نمی توانند از سرویس ها و محصولات این صرافی استفاده کنند. کاربران کوکوین برای تایید هویت ملزم به ارائه نام، آپلود مدارک شناسایی و تکمیل فرایند تشخیص چهره هستند.

صرافی اوکی‌ایکس نیز مانند بیت‌گت، کاربران را ملزم به تکمیل فرایند تایید هویت تا ماه سپتامبر کرده است. فرایند تایید هویت در این صرافی مانند کوکوین سه مرحله ای است و کاربرانی که تا 21 سپتامبر تایید هویت نکنند نمی توانند به سرویس ها و خدمات آن دسترسی داشته باشند.

منبع Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.