در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

سقوط ناگهانی قیمت بیت کوین پس از رسیدن به سطح 30000 دلار

0 280

بازار ارزهای رمزنگاری بعدازظهر روز چهارشنبه ناگهان سقوط کرد و در کمتر از یک ساعت افزایش های 24 ساعت گذشته خود را از دست داد. 

شاخص بازار کوین دسک (CMI) که عملکرد بازار ارز رمزنگاری را ردیابی می کند، در عرض یک ساعت 5.6 درصد سقوط کرد و در زمان انتشار این مطلب، 1.3 درصد کمتر از 24 ساعت پیش معامله می شد.

قیمت بیت کوین در روز چهارشنبه پس از کاهش شدید سهام بانک فرست ریپابلیک و تشدید بحران بانکی، افزایش یافت و برای مدت کوتاهی در حدود سطح 30000 دلار معامله شد. اما در اواخر این روز به طور ناگهانی تا سطح 27264 دلار سقوط کرد. در زمان انتشار این مطلب، قیمت این ارز بزرگ بازار در حدود سطح 29000 دلار نوسان می کرد.

قیمت بیت کوین

قیمت اتریوم ابتدا تا سطح 1984 دلار افزایش یافت و سپس به سطح 1789 دلار سقوط کرد  که این پایین ترین سطح آن از نیمه اول آوریل بود. قیمت این ارز در حال حاضر نزدیک به سطح 1900 دلار است .

تریدرها 310 میلیون دلار ضرر کردند

براساس داده های کوین گلس، حدود 310 میلیون دلار از موقعیت های لانگ و شورت معامله گران در 24 ساعت گذشته به دلیل نوسانات شدید قیمت لیکوئید شده است.
موقعیت خرید (long) یا فروش (short) چیست؟ چگونه می توان از آنها استفاده کرد؟

مارکوس لوین، یکی از بنیانگذاران شبکه XYO ، گفت که کاهش قیمت در بازار ارزهای رمزنگاری بیشتر به خاطر شایعات منتشر شده مبنی بر انتقال حجم زیادی بیت کوین از کیف پول های متعلق به دولت آمریکا و صرافی منحل شده  Mt. Gox رخ داده است. اما این ارز بزرگ بازار به دلیل ثبات و پایداری چند ماهه، خیلی زود به سطح های بالاتر برگشت کرد.
بیت کوین چیست؟ آموزش کامل بیت کوین

شرکت تجزیه و تحلیل “Arkham Intelligence” خاطرنشان کرد که شرکت ” Jump Trading” (غول معاملاتی ارز رمزنگاری) 26.6 میلیون دلار بیت کوین را قبل از سقوط قیمت به صرافی های ارز رمزنگاری منتقل کرده است. ارسال توکن به صرافی ها معمولا نشان دهنده قصد فروش است.

منبع coindesk

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.