در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

بعد از کاهش قیمت بیت کوین از 10900 دلار، چه خواهد شد؟

0 2,223

به نظر می‌رسد حداقل اکنون نوسانات به بازار بیت کوین بازگشته است. پس از افزایش 15 درصدی در طول یک هفته، روند بیت کوین روز جمعه نزولی شد و در عرض چند ساعت 500 دلار افت کرد.

این سقوط 5 درصدی همه سرمایه گذاران را متعجب ساخت زیرا آنها معتقد بودند که صعود اخیر بیت کوین از قیمت 9300 به 10900 دلار، شروع مرحله بعدی افزایش قیمت های بازار خواهد بود.

جای تعجب نیست که بسیاری از سرمایه گذاران از این روند ناراحت شده باشند، چون تمام پیش بینی های آنان نقش بر آب شد. اما بعضی از آنان معتقدند که این افت کمک کرده تا جهت بعدی حرکت بیت کوین مشخص شود.

احتمال نزول بیشتر بیت کوین

طبق گفته جک، تحلیلگر ارشد در یک گروه تجاری و تحلیلی به نام براوادو، احتمالی ترین سناریو برای بیت کوین، کاهش قیمت آن به 7400 دلار و به سطح کف یک گُوِه در حال سقوط تا اوایل نوامبر است.

Bitcoin 𝕵ack در هفتم سپتامبر در توییتر نوشت:

از نظر من احتمالی ترین سناریو برای بیت کوین، کاهش قیمت آن به 7400 دلار و به سطح کف یک گوه در حال سقوط تا اوایل ماه نوامبر است.

سپس در آنجا قیمت تحت یک فشار افزایشی قرار گرفته و تا اواخر نوامبر یا دسامبر به بالای سطح 10 هزار صعود خواهد کرد و با پیش رفتن به سمت رویداد نصف شدن پاداش استخراج برای نزدیک شدن به یک رکورد جدید قیمت آماده می‎شود.

او میگوید به وضوح بیت کوین در گوه نزولی قرار دارد و با پس زمینه شیب منفی همراه است.

تنها تحلیل جک نیست که نشان می دهد احتمال امتداد افت قیمت بیت کوین وجود دارد. ساکا، معامله گر برتر بازار اخیرا گفت، هر زمان که بهره باز در مبادله مصنوعی بیت کوین در صرافی بیت مکس (یعنی ارزش سرمایه هایی که هم اکنون به آن بازار اختصاص یافته) به 1 میلیارد دلار رسید، نشان دهنده یک ناحیه بالا است. کافیست با نگاه به نمودار ارائه شده توسط ساکا شاهد اتفاق بالا باشید. بیت کوین به سرعت به قیمت 9000 دلار سرازیر شده است.

با توجه به این که بهره باز برای بازار بیت کوین در بیت مکس اخیرا به نقطه عطف 10 رقمی خود رسیده، شاید زمان آن باشد که روند بیت کوین دوباره معکوس شود.

نکته مهم قابل ذکر این است که هر زمان سناریو مذکور تحقق یابد، بیت کوین به سطح 9000 دلار سقوط می کند و نه کمتر. هر چند با توجه به پیشینه قبل، بیت کوین از این سطح بیشتر سقوط خواهد کرد.

حساب ساکا ترید، ششم سپتامبر در توییتر نوشت:

همه چشم انتظار سطح 11000 هستند. این سطح پیش از این منجر شکست نزولی شد.
تا زمانی که به صورت روزانه به بالای این سطح نرسیدیم، من جانب احتیاط را خواهم گرفت و هنگامی که رسیدیم فکر می کنم به 11500 دلار دست خواهیم یافت.
همچنین به موارد قبلی OI > $1B توجه داشته باشید.

به روز رسانی نمودار بیت کوین:

اصول همچنان قوی است

در حالی که شاخص های تکنیکال و داده های بازار نشان می دهند بیت کوین آماده کاهش قیمت است، اصول و فونداسیون ها(فاندامنتال) چیز دیگری را نشان می دهند.

طبق اخبار قبلی، آرژانتین به تازگی کنترل و نظارت بر سرمایه شهروندان خود را اعمال کرده تا رکود در ذخایر ارزی را متوقف کند. تحلیلگران می گویند این امر باعث افزایش عمده در تقاضای بیت کوین خواهد شد.

هفته گذشته مایک نووگراتز از شرکت گلکسی دیجیتال در گفتگو با بلومبرگ بیان کرد، سرانجام نهادهای سرمایه گذاری در حال ورود به بازار رمزنگاری هستند و این امر موجب افزایش قیمت بیت کوین خواهد شد.

او مانند بسیاری دیگر در این صنعت معتقد است که این دسته از سرمایه گذاران سرمایه سرنوشت سازی را به این فضا می آورند. این شریک سابق گلدمن ساکس در مصاحبه های قبلی گفت، نهادها احتمالا تا پایان سال قیمت بیت کوین را به 20000 دلار می رسانند.

منبع .ethereumworldnews

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.