در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

سرنوشت قیمت بیت کوین در سال 2019 چه خواهد شد؟

0 4,116

طبق اطلاعات سایت کوین سرا قیمت بیت کوین یک سال بسیار آشفته را تجربه کرد. قیمت این ارز در سال 2018 به آرامی افت کرد و در اواسط ماه دسامبر به پایین ترین سطح خود رسید.

اما آیا این ارز مجازی در سال 2019 دوباره به اوج قیمتی خود خواهد رسید و یا به پایین ترین سطح ممکن می رسد؟ کارشناسان مختلف پیش بینی های متفاوتی در مورد قیمت بیت کوین در سال 2019 و تاثیر گسترده آن بر بازار ارزهای رمزنگاری داشته اند. تعدادی از کارشناسان نیز معتقد به روند منفی این ارز هستند.

کالوین آیر، یکی از بنیانگذاران بیت کوین کش و حالا عضو بیت کوین اس وی، معتقد است قیمت بیت کوین در سال 2019 افت می کند. چشم انداز این کارآفرین رمزنگاری نشان دهنده نگرش وی در مورد تمام ارزهای رمزنگاری نیست، بلکه ناشی از اعتقاد او به این مطلب است که در حال حاضر فناوری و راه حل های مقیاس پذیری بیشتری وجود دارند که می توانند جایگزین بیت کوین شوند.

دیوید توماس، مدیر و بنیانگذار گلوبال بلاک می گوید:

گلوبال بلاک پیش بینی می کند قیمت بیت کوین در سال 2019 به طور متوسط بین 8000 تا 10000 دلار  قرار خواهد گرفت.

اما مایک نووگراتز، مدیر سابق شرکت سرمایه گذاری میلیاردی گلدمن ساکس و بنیانگذار گلکسی دیجیتال، در مورد احتمال افزایش قیمت در سال آینده خوش بین تر است. وی اخیرا خیلی واضح و مشخص اعلام کرد که انتظار می رود قیمت بیت کوین در سال 2019 به 20000 دلار برسد.

سانی سینگ، مدیر امور اجرائی شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت بیت کوین با نام بیت پی، با نووگراتز هم نظر است و می گوید که قیمت 20000 دلار برای بیت کوین در سال 2019 یک قیمت معقول و منطقی است.

با این وجود تام لی، مدیر عامل شرکت فانداستارت، پیش بینی های باورنکردنی برای قیمت بیت کوین در سال آینده دارد. اما پیش بینی های او به دلیل سال سختی که بیت کوین پشت سر گذاشت، تا به حال شکست خورده است.

چشم انداز افزایشی لی برای سال 2019 به اندازه سال جاری صعودی نیست. با این حال وی هنوز هم معتقد است قیمت بیت کوین در سال 2019 تا 36000 دلار افزایش خواهد یافت.

در همین حال دونالد بولرز، نماینده الاستوس(اولین سیستم عامل اینترنتی که قصد ایجاد یک اینترنت متمرکز از طریق بلاک چین را دارد) در آمریکای شمالی، اساسا معتقد است که بازار ارزهای رمزنگاری اصلاح و بهبود پیوسته خود را آغاز کرده است. وی گفت:

بازار ارزهای رمزنگاری اصلاح پیوسته خود را آغاز کرده است. با افزایش و اصلاح بیت کوین کش یک افزایش 35 درصدی را تجربه کرده است.

وی افزود:

کسانی که دلتنگ هیجان بیت کوین و انفجار قیمتی آن در پایان سال گذشته هستند، ایمان خود را به بازگشت این هیجان حفظ کنند.

نیمه دوم سال 2018 یک نقطه بحرانی برای این صنعت بود و در سال 2019 محصولات بیشتری به بازار عرضه می شوند. رمزنگاری از مرگ دور شده است.

آندره آلخین، مدیرعامل لابراتوار هنری بلاک چین اسنارک آرت پیش بینی غم انگیزی دارد:

من فکر نمی کنم که این پایان روند نزولی باشد. حداقل نه حالا.

به علت کاهش مداوم قیمت در بازارهای رمزنگاری، بسیاری از استارتاپ های بلاک چین فعالیت خود را کاهش داده اند و یا حتی به طور کامل از بازار خارج شده اند.

میشا لیبمن، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه بلاک چین اسنارک آرت، در نهایت احترام، از کسانی که سعی در پیش بینی قیمت های دارایی های غیرقابل پیش بینی دارند خواست که با احتیاط عمل کنند. وی گفت:

من هر روز صبح که از خواب بیدار می شوم، مقالاتی را در مورد افزایش و کاهش قیمت ارزهای رمزنگاری می خوانم و از گرافیک فوق العاده فنی و پیچیده ای که پیش بینی آیندۀ ارزهای رمزنگاری را انجام می دهد و در حد یک پروژه هنری است، شگفت زده می شوم.

وی در ادامه گفت:

ما در نهایت با یک فناوری جدید و دارایی نو سروکار داریم که بسیار سیال، پرنوسان و فرار است. افزایش و کاهش آن توسط هر کسی تخمین زده می شود و می تواند توسط رسانه ها به هرچیزی، از افزایش نرخ بهره بانک فدرال گرفته تا مقررات مربوط به SEC، نسبت داده شود.

اما من معتقدم که بی شک بلاک چین و ارزهای رمزنگاری در آینده ما جایگاه خود را پیدا می کنند. نوسانات شدیدی را  که امروز شاهد آن هستیم، چیزی است که باید مدت طولانی با آن زندگی کنیم و این تا زمانی است که بتوان از ارزهای رمزنگاری برای خرید هر چیزی حتی آدامس، استفاده کرد.

منبع express

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.