در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

آیا ارزهای رمزنگاری به قیمت کف خود خواهند رسید؟

0 839

قیمت بیت کوین و اتریوم در طی 24 ساعت گذشته همچنان به روند نزولی خود ادامه داده و بیش از 3 درصد کاهش یافته است. ارزش بازار ارزهای رمزنگاری نیز با کاهش 4 میلیارد دلاری خود، 3.5 درصد افت کرده است. بزرگترین ارزهای رمزنگاری نتوانستند روند نزولی خود را اصلاح کرده و افزایش قیمت داشته باشند. این باعث شد تا ارزهای رمزنگاری کوچکتر و توکن های ERC20 بیش از 10 درصد کاهش پیدا کنند.

در طی دو روز گذشته قیمت بیت کوین از 3587 دلار به 3370 دلار افت کرده است، یعنی یک کاهش 6 درصدی برای بزرگترین ارز رمزنگاری.  این کاهش 5 تا 10 درصدی در بازار ارزهای رمزنگاری باعث افزایش حجم فروش خواهد شد که می تواند سبب کاهش مضاعف قیمت ها شود.

در صورتی که این حجم فروش اصلاح نشود و قیمت همچنان به روند نزولی خود ادامه دهد، به معنای فشار بیشتر بر قیمت ها خواهد بود.

در همین حال، قیمت اتریوم هم مانند بیت کوین در حال مبارزه بود. این ارز رمزنگاری نیز کاهش قیمت روزانه را تجربه کرد. در طول هفته گذشته حجم مبادلات 24 ساعته اتریوم از 2 میلیارد دلار به 1.6 میلیارد دلار کاهش یافت. این یک افت تقریبا 20 درصدی است.

آیا ارزها به سطح قیمتی کف خود رسیده اند؟

بسیاری از معامله گران یک سطح کف را برای بیت کوین، پس از مقاومت قوی این ارز در برابر کاهش به زیر قیمت 3000 دلار، تعیین کردند و این قیمت را سطح حمایت این ارز در نظر گرفتند.

همانطور که قبلا اعلام شد، طبق گفته کارشناسان اگر بیت کوین نتواند از سطوح مقاومت اصلی خود در 3700 تا 4000 دلار عبور کند، نمی تواند روند مناسب و خوبی داشته باشد. در حال حاضر بیت کوین بین 3000 تا 3500 دلار در نوسان است. یکی از این تحلیلگران فنی ارزهای رمزنگاری گفت:

بیت کوین در رسیدن به سطح حمایت قبلی خود شکست خورد(4000 دلار). به نظر می رسد یک کانال جدید در مسیر کاهش قیمت به وجود آمده است.

ادوارد مورا، یکی از معامله گران ارزهای دیجیتال، هشدار داد که قیمت اتریوم می تواند با یک کاهش 35 درصدی تا 55 دلار برسد. او گفت:

اگر خریداران نتوانند سطح حمایت را حفظ کرده و قیمت اتریوم به زیر سطح حمایت 83 دلار افت کند، سطح حمایت بعدی آن در قیمت 55 تا 45 دلار خواهد بود که 35 درصد افت را نسبت به قیمت فعلی تجربه خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.