در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

تلاش بیت کوین برای عبور از سطح مقاومت 8800 دلار

0 2,462

با شروع هفته قیمت بیت کوین به بالای سطح 8500 دلار رسید. این قیمت در معاملات روز گذشته در محدوده 8200 تا 8500 دلار بود.

اسکات ملکر، تحلیل گر بازار، در ساعات اولیه امروز با توییت کردن نمودار زیر، روند صعودی را در بازه زمانی ساعتی تایید کرد و گفت :

افزایش دوباره از سطح کف. الگوی معکوس کف.

خرید بیت کوین

ملکر قبل از توییت درباره افزایش دوباره سطح کف به معامله گران توصیه کرد تا به سطح مقاومت 8469 دلار در نمودار 6 ساعته دقت کنند، چون رسیدن به بالاتر از این سطح با افزایش چشمگیری همراه خواهد بود.

مایکل ون دو پوپه، تحلیلگر بازار، نیز در توییتی گفت، افزایش قیمت بیت کوین به سطح 8500 دلار نشانه خوبی است. اما این سطح کافی نیست، چون قیمت این ارز رمزنگاری باید از سطح مقاومت 8575 تا 8600 عبور کند. وی معتقد است که عملکرد فعلی قیمت می تواند” با آزمون مجدد نزولی و ادامه این روند” به اوج خود برسد.

ون دو پوپه همچنین به معامله گران توصیه کرد که اگر قیمت به سطح حمایت 8500 دلار بازگردد، حتما روند را زیر نظر داشته باشند. وی کنجکاو است تا ببیند که عملکرد قیمت بیت کوین در هفته آینده چگونه خواهد بود و آیا این قیمت می تواند به بالای سطح حمایت 8500 تا 8600 دلار برسد.

همانطور که در تحلیل قبلی ذکر شد، نیاز بود که قیمت بیت کوین از میانگین متحرک 50 روزه عبور کند و همان طور که معامله گران منتظر رسیدن قیمت به بالای میانگین متحرک بودند، اکنون قیمت به بالای این نقطه رسیده است. قیمت بیت کوین بالاتر از میانگین متحرک شاخص باند بولینگر است و شاخص قدرت نسبی روزانه با رسیدن به عدد 58، در محدوده صعودی قرار دارد.

در نمودار 6 ساعته، میانگین متحرک همگرایی واگرایی (MACD) یک روند افزایشی دارد و هیستوگرام مثبت بوده و نشان دهنده افزایش شدید (غیر منتظره) حرکت است.در حال حاضر قیمت بیت کوین از سطح 8650 دلار عبور کرده است. اگر قیمت بیت کوین بتواند به بالاتر از سطح 8800 دلار برسد و این سطح قیمتی به عنوان سطح حمایت وارد عمل شود، احتمالا قیمت تا 9100 دلار افزایش خواهد یافت. آن گاه خطوط در بازوی بالایی شاخص باند بولینگر صعودی می شوند. در حال حاضر ارزش بازار ارز رمزنگاری 239.3 میلیارد دلار است و نرخ تسلط بیت کوین 65.8 درصد است. تعداد معدودی از 10 آلت کوین برتر سود قابل توجهی بدست آوردند: بیت کوین کش (BCH) 13.9 درصد، بیت کوین اس وی (BSV) 6.6 درصد و XRP با 3 درصد افزایش یافته اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.