در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

تحلیل و بررسی قیمت بیت کوین

0 49

بیت کوین در دو روز گذشته 7.54 درصد رشد کرد و در میان داده های مثبت تورم ایالات متحده، از 65000 دلار عبور کرد و معامله گران اکنون دو شاخص کلیدی را برای افزایش احتمالی بیت کوین به قیمت 70هزار دلار زیر نظر دارند.

معامله گر رمزارز در بلاک چین با نام مستعار مانه گفت که اندیکاتور گن فن را زیر نظر دارد تا ببیند آیا بیت کوین (BTC) می تواند روند صعودی خود را حفظ کند یا خیر.

گن فن شاخص کلیدی است که حرکت هندسی و چرخه ای بازار کریپتو را تجزیه و تحلیل می کند.

مربع گان از یک شبکه 5×5 تشکیل شده است که ستون یک شروع چرخه است.

از نظر زمان‌بندی گن فن، ما در چرخه بازار، مستقیماً در مرکز میدان فعلی قرار داریم. اگر به سمت بالا حرکت کنیم، می‌توانیم عملکرد بازار را تا حدی تا پایان ماه می تشخیص دهیم.»

با این حال، او هشدار داد:

“اگر این شکست را از دست بدهیم، احتمالاً تا پایان ماه می شاهد ادامه روند نزولی خواهیم بود.”

Blockchain Mane اکنون بیت کوین را زیر نظر دارد تا سطح مقاومت قبلی 63000 دلاری خود را تغییر دهد و به سطح حمایت جدید تبدیل شود، او ادعا می کند که این یک «شاخص صعودی» خواهد بود.

اگر بیت کوین روند صعودی خود را ادامه دهد، آلت کوین ها نیز احتمالاً با ادامه افزایش بیت کوین همراه شوند.

تسلط ارزش بازار بیت‌کوین نسبت ارزش بازار آن به کل ارزش بازار سایر ارزهای دیجیتال طی هفت روز گذشته با 2.23 درصد افزایش به 55.99 درصد رسیده است.

در همین حال، الگوی معکوس سر و شانه یک شاخص صعودی است که نشان دهنده کاهش روند نزولی است و خریداران در حال کسب تسلط بر بازار هستند.

معامله گر رمزارز با نام مستعار Mikybull Crypto در 15 می به دنبال کنندگان X خود گفت :

الگوی معکوس H&S یکی دیگر از نقاط تلاقی برای صعود در اینجا است و RSI روزانه پشتیبانی خط زوند را تکمیل کرده است.

الگوی معکوس سر و شانه‌ یک ساختار معکوس را تشکیل می‌دهد و شامل سر و شانه‌های «معکوس» است که شانه‌های چپ و راست زیر خط گردن وارونه هستند. 

اگر این الگو ادامه پیدا کند، پیش از اینکه قیمت 74580 دلاری فعلی خود را بشکند، می‌تواند به سطح قیمت کلیدی بعدی خود یعنی 70 هزار دلار برسد. این یک جهش تقریباً 12 درصدی نسبت به قیمت فعلی آن در 66085 دلار است.

منبع cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.