در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

تام لی: بیت کوین تا پایان سال 2018 پتانسیل رسیدن به 22000 دلار را دارد

0 976

تام لی، تحلیلگر شرکت سرمایه گذاری فاندسترات در پیش بینی جدید خود برای پایان بازار نزولی تکرار کرد، بیت کوین می تواند تا پایان سال 2018 به قیمت 22000 دلار برسد.

تام لی: میانگین متحرک 200 روزه بسیار مهم است

لی که به موضع گیری های مثبت خود به خصوص برای بیت کوین معروف است، در یک مصاحبه با رسانه اجتماعی کریپتو تیپس عنوان کرد، میانگین متحرکِ روند قیمت، یک عامل کلیدی در تعیین عملکرد آینده آن می باشد.

او با رجوع به تحلیل های فاندسترات در هفته ی گذشته گفت:

هنگامی که قیمت بیت کوین کمتر از میانگین متحرک 200 روزه خود قرار دارد، از آن زمان تا شش ماه بعد 50 درصد افزایش می یابد، اما  زمانی که قیمت بالای میانگین متحرک 200 روزه قرار دارد، این میزان می تواند تا 80 درصد افزایش یابد.

میانگین متحرک 200 روزه و روند قیمتی که می توان از آن فهمید، مسلما بسیار مهم است.

آیا اتریوم تسلیم شده است؟

تام لی بدون توجه به رکود مداوم سال جاری افزود، او فکر می کند بیت کوین به احتمال زیاد در یک صعود غیرمنتظره قرار خواهد گرفت.

این فرضیه با فرضیه هایی که توسط بسیاری دیگر از تحلیلگران صنعت رمزنگاری به اشتراک گذاشته شده است در تضاد است. آن ها اظهار دارند قبل از اینکه قیمت بیت کوین به بالاترین سطح خود افزایش یابد، ابتدا باید به قیمت کف 3000 دلار برسد. اما از نظر لی، قیمت کف بیت کوین 6000 دلار است.

او در ادامه گفت:

این سورپرایز کی روی می دهد؟ از نظر بسیاری از مردم قیمت بیت کوین به 3000 دلار سقوط خواهد کرد؛ اما به نظر من چیزی که احتمال بیشتری دارد وقوع یک سورپرایز است که انفجار قیمت را در پی خواهد داشت.

لی همچنین برای اتریوم(ETH) پیش بینی کرده که به روند سابق برخواهد گشت. اتریوم بزرگترین آلت کوین از لحاظ ارزش بازار است که نسبت به بیت کوین بیشتر افت کرده است. این ارز در ماه های اخیر حتی با نرخ 170 دلار  نیز معامله شد.

او گفت:

اتریوم در حال حاضر طوری معامله می شود که تصور می شود تسلیم شده است.

در سال 2018، ترکیبی از عوامل من جمله ICO اییاس، در کل همه ICOها ، قراردادهای آتی بیتمکس و رسانه اجتماعی “hitjobs” یک رویه “منفی” را در برای دارایی های دیجیتال بوجود آوردند.

 

منبع Bitcoinist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.