در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

وضعیت فعلی بیت کوین مشابه وضعیت اینترنت در سال 1992

0 1,040

ونسِس کاسارس، بنیانگذار کیف پول بیت کوین زاپو(Xapo) در مصاحبه ای با بلومبرگ گفت، چندین سال زمان نیازمند است تا ارز رمزنگاری پیروز شود.
کاسارس در مصاحبه ای با بلومبرگ استدلال کرد که بیت کوین یک “تجربه ی عقلانی” است و احتمالا تا پیروزی آن چندین سال طول خواهد کشید. او گفت که ممکن است (بیت کوین) موثر واقع شود، ممکن است نشود. وی با اشاره به اینکه بیت کوین در مراحل اولیه خود قرار دارد، گفت:

ما در وضعیتی مشابه به وضعیت اینترنت در سال 1992 قرار داریم.

هر چند وی نیز بیان کرد که احتمال موفقیت(بیت کوین) نسبت به شکست آن بیشتر خواهد بود.
کاسارس متولد آرژانتین است. او در سال 2014 شرکت زاپو، یک ارائه دهنده کیف پول بیت کوین با ذخیره سازی آفلاین و یک کارت بدهی مبتنی بر بیت کوین را راه اندازی کرد.
کاسارس پیش بینی کرد که حداقل هفت سال دیگر طول می کشد تا مشخص شود آیا بیت کوین موفق خواهد بود یا نه، و اگر بیت کوین موفق شود به یک ارزش استاندارد جهانی غیرسیاسی و یک روش پرداخت تبدیل خواهد شد. وی بیان کرد:

ما به یک ارزش استاندارد و غیرسیاسی نیازمندیم که در حال حاضر از آن بهره مند نیستیم. ما جهان را به گونه ای می بینیم که در آن هنگامی که قیمت لیر ترکیه را بپرسید، بر اساس بیت کوین به شما قیمت داده شود، هنگامی که قیمت بشکه نفت را بپرسید، بر اساس بیت کوین به شما قیمت داده شود، هنگامی که قیمت دلار آمریکا را بپرسید، بر اساس بیت کوین به شما قیمت داده شود.

قابل به ذکر است، کاسارس در نقش طرفدار بیت کوین گفت، بیت کوین جایگزین ارزهای فیات نخواهد شد زیرا “این منطقی نیست”. او افزود:

این ایده که بلاک چین می تواند نقشه کار یک دارایی را که در حال حاضر ارزش خود را از یک قدرت مرکزی می گیرد، تغییر دهد، واقعا بی معنی است.

کاسارس قبلا اعلام کرده بود، نگرش وی به بیت کوین به عنوان یک ارزش استاندارد و غیر وابسته به امور سیاسی است. او سال گذشته پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین طی 5 الی 10 سال آینده به 1 میلیون دلار خواهد رسید.
او در رابطه با بلاک چین در ژانویه اعلام کرد که در نهایت یک شبکه بلاک چین واحد و قوی وجود خواهد داشت که ارزش را به طور جهانی بالا می برد. طبق نظر کاسارس، آینده ی ارزهای رمزنگاری وابسته به همکاری برای ایجاد یک بلاک چین واحد و قدرتمند است و از نظر او بلاک چین بیت کوین محتمل ترین گزینه خواهد بود.

منبع bloomberg Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.