در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

افزایش 57 درصدی درآمد استخراج کنندگان بیت کوین

0 522

براساس جدیدترین داده‎‌های ارائه شده توسط شرکت گلس نود، درآمد استخراج بیت کوین 57 درصد افزایش یافته و به سطوح اواسط سال 2020 رسیده است.

پس از ممنوعیت استخراج در کشور چین و کاهش قابل ملاحظه فعالیت‌های استخراج،  اکثر استخراج کنندگان دستگاه‌های خود را به کشورهای اروپایی و ایالات متحده منتقل کردند و در آنجا عملیات خود را از سر گرفتند. در ماه مه، نرخ هش شبکه بیت کوین به رکورد 180 اگزاهش در ثانیه رسید و سپس بیش از 50 درصد کاهش یافت.

در حال حاضر، نرخ هش در حال بازیابی بوده و تاکنون حدود 25 درصد افزایش یافته است. هم اکنون نرخ هش شبکه بیت کوین 112.5 اگزاهش در ثانیه است.

درآمد استخراج
درآمد استخراج به ازای هر اگزاهش

دلیل اصلی افزایش درآمد، سختی استخراج است که به طور مستقیم بر میزان قدرت اختصاص داده شده و تعداد بیت کوین‌های دریافتی تاثیر می‌گذارد. پس از ممنوعیت استخراج در کشور چین، سختی استخراج کاهش یافت و این منجر به افزایش سریع  سودآوری استخراج استخرهای واقع در ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا شد.

از زمان هاوینگ بیت کوین در ماه مه سال 2020، درآمد استخراج کنندگان به طور مداوم از 9.5 بیت کوین در هر اگزاهش به 5.6 بیت کوین در هر اگزاهش کاهش یافته است. در دو ماه گذشته، وضعیت خالص موجودی حساب‌های استخراج بیش از 5000 بیت کوین در ماه افزایش یافته است. این کاهش فشار فروش را نشان می‌دهد که در روندهای نزولی بازار اتفاق می‌افتد.

در زمان انتشار این مطلب، بیت کوین در منطقه 46000 دلار معامله می‌شود و روز گذشته سطح 48000 دلار را مجدد تست کرد. نرخ هش شبکه و سختی آن به ترتیب 116 میلیون تراهش در ثانیه و 15,500 تریلیون است.

منبع u.today

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.