در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

جهش بعدی قیمت بیت کوین چشمگیر خواهد بود

0 1,393

طبق گفته ویکتور درگانوف محقق بازار، اکنون ممکن است زمان بسیار خوبی برای خرید بیت کوین باشد زیرا 99.5 درصد پتانسیل بازار هنوز مورد استفاده قرار نگرفته است.

وضعیت حاضر بازار به احتمال زیاد شروع کار است

ویکتور درگانوف، محقق بازار از شرکت سیکینگ آلفا، معتقد است اکنون زمان خوبی برای خرید بیت کوین است.

پس از یک بازار نزولی طولانی مدت که 15 ماه به طول انجامید، بیت کوین در حال نشان دادن علائمی جهت رسیدن به سطح کف است.

از اینرو، دراگانوف به ویژه پس از ارزیابی پتانسیل موجود در بازار جهت یک “افزایش توانمند” و نیز مشاهده شباهت هایی فنی به حرکت افزایشی پیشین بازار میگوید که “اکنون زمان بسیار خوبی برای خرید بیت کوین است.”

در نتیجه معتقد است:

وضعیت حاضر بازار به احتمال زیاد شروع بازار افزایشی بعدی بیت کوین است.

با این حال طبق گفته ی دراگانوف، هر چه محبوبیت بیت کوین بیشتر می شود، “معمولا جهش بازار به طور قابل توجهی بیشتر از جهش پیشین آن می شود.”

99.5 درصد پتانسیل بازار بیت کوین هنوز استفاده نشده است

عرضه محدود به همراه فونداسیون هایی که در حال قدرتمندتر شدن هستند مانند رشد تراکنش های روزانه و نرخ هش (امنیت شبکه) نیز جزو مواردی هستند که باعث شده نظر این تحلیلگر در مورد بازار، بخصوص در مورد سرمایه گذاری بلند مدت بیت کوین خوش بین باشد.

ارزش بازار بیت کوین به همراه سایر ارزهای مجازی در مقایسه با بازار های سنتی مانند قطره ای از دریا است. این مسئله، پتانسیل بیت کوین را برای یک افزایش عظیم نشان می دهد. درگانوف در این رابطه اشاره کرد:

در حال حاضر تنها حدود 0.56 درصد از سرمایه گذاران، بیت کوین خریده اند که نشان می دهد  حدود 99.5 درصد از پتانسیل بازار هنوز دست نخورده باقی مانده است.

او افزود:

ارزش بازار بیت کوین تنها حدود 90 میلیارد دلار است و ارزش تمام مجموعه ارز دیجیتال 180 میلیارد دلار برآورد شده است. در حالی که عرضه پول فیات جهان حدود 90.4 تریلیارد دلار است.

ارزش منحصر بفرد بیت کوین

علاوه بر این وی بیان کرد، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال نیز جذاب هستند زیرا آنها خارج از سیستم مالی موجود قرار گرفته اند.

بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال به عنوان پول و سیستم پرداخت جایگزین وضعیت مالی فعلی عمل می کنند.

طبق گزارشات تراویس کلینگ، کارمند ارشد بخش سرمایه گذاری در ایکیگای اَسِت منجمنت، افراد بیشتری در حال باور این مسئله هستند که بیت کوین تهدید عدم اعتماد به بازارهای سنتی را می کاهد.

در حقیقت، آنچه که طرز فکر کلینگ را در مورد ارزهای دیجیتال بسیار مثبت ساخته است، تدبیر تسهیل کمّی بانک ها مرکزی در سرتاسر جهان است.

نکته: تسهیل کمّی یک سیاست نامتعارف پولی است که بانکهای مرکزی برای جلوگیری از افت عرضه پول هنگام ناموثر بودن سیاست استاندارد پولی مورد استفاده قرار می‌دهند. یک بانک مرکزی از طریق خریدن مقادیر مشخص ذخایر مالی از بانک‌های تجاری و دیگر نهادهای خصوصی تسهیل کمّی می‌کند. نتیجتاً پایهٔ پولی را افزایش می‌دهد. تسهیل کمّی قیمت‌های ذخایر مالی خریده شده را افزایش می‌دهد، که باعث کاهش بازدهی شان می‌شود.

او گفت:

نگاه کنید که چه بر سر سیاست های مالی/مالیاتی آمده است. می توان گفت سیاست آمریکا به اندازه اروپا، ژاپن و چین خراب نشده است. چشمهایتان را ببندید و 5 تا 10 سال بعد را تصور کنید. آیا از نظر شما این آزمایشات سیاست ختم به خیر خواهد شد؟

بنابراین، بیت کوین تنها پروتکل خنثی و بی حد و مرز جهانی برای ذخیره و انتقال ارزش به عنوان یک دارایی منحصر بفرد است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.