در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

بیت کوین پس از 4 درصد افزایش روزانه به 60 هزار دلار نزدیک می شود

0 126

بیت کوین(BTC)، اولین ارز دیجیتال جهان، در 24 ساعت منتهی به ساعت 8:20 صبح، 3.79 درصد افزایش یافت و برای اولین بار در دو سال و سه ماه به قیمت 58504 دلار معامله شد.

آخرین باری که بیت کوین در سطوح مشابه معامله شد، در نوامبر سال 2021 قبل از اصلاح از بالاترین سطح تاریخ خود یعنی 68789 دلار بود.

بیت کوین در تایم فریم هفتگی بیش از 13.5 درصد و در تایم فریم ماهانه بیش از 38 درصد افزایش یافته است.

دو روز پس از اعلام این که مایکل سیلر(یکی از بنیان‌ گذاران شرکت مایکرو استراتژی) 3000 بیت کوین را  به مبلغ 155 میلیون دلار بین 15 تا 25 فوریه خرید کرده است قیمت آن بالا رفت.مایکرو استراتژی بزرگترین دارنده بیت کوین در جهان در میان شرکت های سهام دار است.

به گفته مایکل مورچ( بنیانگذار صندوق سرمایه گذاری دارایی دیجیتال ARK36)، خرید اخیر مایکرو استراتژی تأییدیه سازمانی است که عمدتاً به این رالی دامن می زند.

مورچ در یادداشت تحقیقاتی خود نوشت:

اینبالا رفتن قیمت فقط روی نمودار نیست، بلکه بیانیه ای از اعتماد سرمایه گذاران نهادی به پتانسیل تحول آفرین ارزهای دیجیتال است.علاوه بر این، چراغ سبزی برای ETF های صاحب بیت کوین در ایالات متحده، موج جدیدی از خوش بینی را تزریق کرده است، حجم معاملات را افزایش داده و شرکت های مرتبط با رمزارز را در میان یک بازار گسترده تر مورد توجه قرار داده است.»

ارزش کل بازار کریپتو با 2.85 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 2.19 تریلیون دلار رسید.

این صنعت در 27 فوریه ارزش 2 تریلیون دلاری را به دست آورد، زیرا بیت کوین به 57000 دلار رسید، که با ترکیبی از جریان های ورودی صندوق قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) و بهبود احساسات سرمایه گذاران ارز دیجیتال تقویت شد.

به گفته مورچ، ما می‌توانیم طی دو هفته آینده شاهد بالاترین رکورد جدید برای بیت‌کوین و اتریوم ( ETH ) باشیم که ناشی از پیش‌بینی هاوینگ آن ها در آینده و پذیرش احتمالی ETF نقطه‌ای اتریوم در ایالات متحده است.

او نوشت:

«پیش‌بینی‌هایی که برای تأیید ETF‌های اتریوم میشود بیشتر بر بلوغ بازار ارزهای دیجیتال تأکید می‌کند.این امر نقش اتریوم را نه تنها به عنوان یک ارز دیجیتال، بلکه به عنوان یک زیرساخت برای آینده ای که در آن امور مالی و فناوری به طور یکپارچه ادغام می شوند، به رسمیت می شناسد.

منبع cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.