در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

5 آلت کوینی که بدترین عملکرد را در برابر بیت کوین داشته اند

0 807

طی چند روز اخیر بیت کوین توانست افزایش مناسبی داشته باشد. اما در حال حاضر روند نزولی را در پیش گرفته. با این حال هستند آلت کوین هایی که نتوانستند افزایش قابل ملاحظه ای را در برابر بیت کوین ثبت کنند. در زیر به 5 آلت کوینی که بدترین عملکرد را در مقابل بیت کوین در سال 2019 داشته اند اشاره می کنیم.

1) اتریوم(ETH)

به شکلی عجیب، دومین ارز بزرگ بازار ارزهای رمزنگاری از نظر ارزش بازار، در برابر بیت کوین کاهش ارزش داشته است.

اتریوم از ابتدای سال 2019 به طور میانگین در برابر بیت کوین 14 درصد کاهش یافته است. با این حال بر حسب دلار در بالاترین قیمت خود 31 درصد رشد را به طور میانگین داشته است.

در عین حال رقابت با شبکه اتریوم در حال افزایش است. به خصوص حالا که بایننس اعلام کرده است که شبکه اصلی غیرمتمرکز خود به نام بایننس چین را راه اندازی می کند.

در حالی که چانگ پنگ ژائو به صراحت می گوید که بایننس چین قصد رقابت با اتریوم را ندارد، اما احتمالا برخی از پروژه ها به روی این بلاک چین منتقل شوند، به ویژه با پتانسیل افزایش قیمتی که در حال حاضر شاهد آن هستیم.

2) ریپل(XRP)

ریپل یکی دیگر از آلت کوین هایی است که افت قابل توجهی را در برابر بیت کوین داشته است. از ابتدای سال 2019 این ارز رمزنگاری در حدود 40 درصد بر حسب بیت کوین کاهش یافته است.

وخیم تر این که ریپل نتوانسته است سرمایه و ارزش بازار خود را افزایش دهد و در این مسیر شکست خورده است. بر حسب دلار این ارز در حدود 8.5 درصد کاهش یافته است.

بر اساس برخی گزارش ها، رقابت ریپل با ارزهای رمزنگاری بانکی مثل اولین ارز رمزنگاری با پشتوانه بانکی، یعنی JPM Coin، افزایش یافته است. همچنین ریپل نزدیک ترین رقابت را با استلار دارد.

3) بیت کوین اس وی(BSV)

با توجه به این که بیت کوین اس وی از نوامبر 2018 راه اندازی شده، مطمئنا بهترین روزهای خود را شاهد بوده است. این آلت کوین نسبت به بیت کوین 55 درصد و نسبت به دلار حدود 30 درصد کاهش یافته است. بیت کوین اس وی در حدود 450 میلیون دلار از ارزش بازار خود را در سال جاری از دست داده.

کاهش شدید ارزش بیت کوین اس وی به دنبال حذف این ارز از صرافی هایی مثل بایننس و کراکن رخ داد.

4) آیوتا(MIOTA)

آیوتا پروتکلی است که به عنوان نسل بعدی فناوری دفتر حساب توزیع شده(DLT) شناخته می شود. متاسفانه به نظر می رسد این یک مفهوم فانتزی برای ارز رمزنگاری این شبکه است. MIOTA در برابر بیت کوین 40 درصد کاهش داشته است.

قیمت آیوتا در برابر دلار نیز چندان خوب به نظر نمی رسد. این ارز بر حسب دلار از ابتدای سال 2019 در حدود 15 درصد کاهش یافته است. آیوتا تقریبا 120 میلیون دلار از ارزش بازار خود را از دست داده است.

5) ترون(TRX)

با وجود تحولات مداومی که توسط بنیانگذار ارز ترون، جاستین سان، انجام شده است، ترون موفق به انجام عملکردی قوی در بازار ارزهای رمزنگاری در سال 2019 نشده است. علیرغم این که کاهش قابل توجهی را در بازار نداشته، اما با توجه به این واقعیت که همه چیز برای شرکت پشتیبان این ارز بهبود یافته، عملکرد قیمتی خوبی نداشته است.

ارزش ترون در برابر بیت کوین در حدود 10 درصد کاهش یافته است. با این حال زمانی که به عملکرد آن در برابر دلار نگاه می کنیم، وضعیت بهتر می شود. از ابتدای سال 2019 ترون توانسته است 35 درصد رشد داشته باشد که با توجه به روند رو به رشد بازار این روند انتظار می رفت.

آنها آلت کوین هستند

بیت کوین پس از افزایش، تقریبا بازگشت سرمایه سایر آلت کوین ها را به شدت کاهش و یا از بین برده است. علاوه بر این در آخرین رشد خود بیت کوین توانست قدرت خود را در برابر ارزش بازار، بار دیگر پس بگیرد. شاخص تسلط بیت کوین به 53.2 درصد رسید که نسبت به ماه گذشته در حدود 3 درصد رشد داشته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.