در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .
Bitcoin
Ethereum
+2.57%
Ripple
+0.54%
Bitcoin Cash \/ BCC
Litecoin
EOS
Binance Coin
+0.74%
Tether
-0.1%
Stellar
Cardano
Tronix
Monero
DigitalCash
+1.7%
Tezos
-0.1%
Ethereum Classic
NEO
+1.05%
Maker
Ontology
ZCash
+4.24%
Dogecoin
+0.28%

بایننس ارز پایدار خود را تا دو ماه دیگر معرفی می کند

0 236

طبق گزارش بلومبرگ در روز گذشته، صرافی بزرگ رمزنگاری بایننس، تا دو ماه دیگر ارز پایدار خود را معرفی خواهد کرد. مدیرعامل صرافی بایننس، چانگ پنگ ژائو، به بلومبرگ گفت که این صرافی شروع به بررسی و معرفی ارز پایدار خود از چند هفته تا یک یا دو ماه آینده خواهد کرد. این ارز با هدف ایجاد ارز پایدار در دسترس برای بیشتر ارزهای جهان انجام می شود.

طبق گزارش، اولین ارز پایدار این صرافی “بایننس GBP” نام دارد و صد در صد با پشتیبانی ارز پوند انگلیس خواهد بود.

بر اساس همین گزارش، بایننس به غیر از بایننس GBP برنامه  ای برای معرفی مجموعه ای از ارزهای پایدار با پشتیبانی سایر ارزها، به استثنای دلار آمریکا را دارد. ژائو در توضیح این تصمیم شرکت گفت:

از دیدگاه کاربران فقط بخش های خاصی از جهان از دلار استفاده می کنند. سایر کاربران از دیگر ارزها استفاده می کنند و ما معتقدیم که این باید در ارزهای پایدار منعکس شود.

طبق اعلام ژائو، ارز پایدار بومی بایننس ظاهرا سهم بازار تدر را در بایننس کاهش می دهد. در حال حاضر تدر بیش از 50 درصد از حجم مبادلات ارزهای پایدار را در اختیار دارد.

اخبار مربوط به آزمایش یک ارز پایدار با پشتوانه پوند، ابتدا در تاریخ 4 ژوئن منتشر شد، زمانی که یک کاربر در توییتر متوجه ظاهر شدن BGBP در لیست پلتفرم بایننس شده بود. چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس، پس از آن در توییتر عنوان کرد که ارائه ارز پایدار با پشتوانه پوند در مرحله آزمایشی قرار دارد.

بنا بر آنچه که روز گذشته اعلام شد، صرافی های رمزنگاری چینی بیش از 60 درصد از کل مبادلات تدر را در جهان انجام می دهند. صرافی های چینی از ابتدای سال 2019 بیش از 10 میلیارد دلار از مبادلات تدر را انجام داده اند. این در حالی است که خود آمریکا تنها 450 میلیون دلار از مبادلات تدر را در اختیار داشته است.

منبع cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.