در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

گام پنجم برنامه اعطای وام بایننس

0 891

صرافی بایننس در گام پنجم از برنامه وام ارزهای رمزنگاری(مارجین) سه ارز جدید را اضافه خواهد کرد که طبق اعلام این صرافی از 20 سپتامبر در دسترس خواهد بود.

نرخ بهره یکسان برای هر سه ارز

بایننس پس از ارائه اولین برنامه وام دهی خود در 28 آگوست، حالا به کاربران خود این امکان را می دهد تا از طریق سپرده گذاری به عنوان وثیقه، بتوانند سه ارز متمرکز بر حریم خصوصی مونرو، زیکش و دش را وام بگیرند.

مشابه فازهای قبلی، در گام پنجم نیز اعطای وام 14 روز پس از اشتراک در تاریخ 20 تا 21 سپتامبر انجام خواهد شد. بر اساس اطلاعیه منتشر شده تمام ارزهای ارائه شده با نرخ بهره سالانه 3.5 درصد اعطاء خواهد شد.

مرحله چهارم با نرخ بهره 3 درصد بیت کوین ارائه شد

در مرحله اولیه ارز بومی بایننس، یعنی بایننس کوین بیشترین نرخ بهره را با نرخ بهره سالانه 15 درصد داشت. در مرحله چهارم این مقدار به 10 و 6 درصد برای بایننس کوین رسید. در مرحله چهارم نرخ بهره برای بیت کوین 3 درصد بود و کل ارز ارائه شده برای بیت کوین، اتریوم، اتریوم کلاسیک و ارز پایدار تتر برابر 2000 تا برای هر ارز بود.

بایننس خاطرنشان کرد دوره محاسبه نرخ سود از 20 سپتامبر تا 4 اکتبر خواهد بود و بلافاصله پس از این زمان وام ها اعطا می شود.

دو روز پیش چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، نگرانی ها در مورد حمله هکرها به پلتفرم قراردادهای آتی بیت کوین که در 2 سپتامبر راه اندازی شده بود، را رد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.