در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

بایننس مبادلات فرابورس با استفاده از ارزهای فیات را ارائه می دهد

0 699

صرافی رمزنگاری بایننس قصد دارد طی یک ماه آتی پلتفرم مبادلات فرابورس خود را راه اندازی کند تا درگاه استفاده از ارزهای فیات را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

مدیر ارشد بازاریابی بایننس، هی یی، در جلسه رسانه ای که در شانگهای در روز سه شنبه برگزار شد گفت:

صرافی به طور خاص ابتدا استفاده از ارز فیات یوان چین برای مبادلات فرابورس را پشتیبانی می کند.

وی افزود این سرویس جدید بخشی از برنامه بایننس در ماه های آتی خواهد بود تا بتواند زمان و منابع بیشتری را برای رقابت در بازار چین اختصاص دهد. بعلاوه این صرافی یک سرویس پرداخت را در اختیار قرار داده تا کاربران 170 کشور بتوانند با استفاده از ارزهای فیات، دارایی های رمزنگاری را خریداری کنند.

مبادلات فرابورس تبدیل ارز فیات به ارز رمزنگاری، تبدیل به بخش حیاتی و مهمی در بازارهای تجارت ارز رمزنگاری در چین شده است، زیرا مقامات قانون گذار ارتباط مستقیم صرافی ها به بانک ها را برای ارسال ارزهای فیات ممنوع کرده اند. این ممنوعیت بخشی از برنامه ممنوع شدن عرضه اولیه سکه در سال 2017 در این کشور است.

سایر صرافی های قدیمی چینی مثل هیوبی و اکی کوین به خارج از کشور منتقل شده و خدمات مبادلات ارز به ارز را ارائه می کنند. در عین حال این صرافی ها متخصصان بازار فرابورس را در پلتفرم خود به خدمت گرفته اند تا به کاربران آنها برای خرید و فروش ارزهای رمزنگاری با استفاده از یوان چین کمک کنند.

اخبار مربوط به اضافه شدن قابلیت های فرابورس  بایننس در حالی است که طبق اطلاعات، بایننس بزرگترین صرافی رمزنگاری جهان از نظر حجم مبادلات است و به این ترتیب باعث افزایش سرعت ارتباط آن با اقتصاد ارزهای فیات و بهبود روابط با امور مالی اصلی می شود.

در ابتدای ماه، صرافی بایننس دو نسخه آزمایشی از پلتفرم قراردادهای آتی رمزنگاری به نام Futures A و Futures B را ارائه کرد که کاربران می توانند به هر کدام که کارایی بهتری دارد رای دهند. یک روز پس از آن بایننس از ایردراپ توکن جکس خبر داد.

هفته گذشته بایننس ارز پایدار خود به نام بایننس یو اس دی را معرفی کرد و اعلام کرد که این ارز از دپارتمان  خدمات مالی نیویورک تاییدیه گرفته است.

این صرافی ارز پایدار خود را به عنوان جایگزینی برای لیبرا ارائه داده است. بایننس همچنین از پذیرش کاربران آمریکایی توسط شریک تجاری خود از تاریخ 18 سپتامبر خبر داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.