در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

راه اندازی خدمات پرداخت بیت کوین برای تاجران آسیایی

0 1,390

اکنون بازرگانان جزء سراسر آسیا می توانند بیت کوین و ارزهای رمزنگاری را با استفاده از  یک روش هیبریدی جدید که توسط شرکت آلچمی (Alchemy) راه اندازی شده است، دریافت کنند.

راه اندازی پرداخت از طریق بیت کوین توسط آلچمی

 در یک بیانیه مطبوعاتی که در چهارشنبه (18 سپتامبر 2019) منتشر شد، آلچمی، سرویس ارائه دهنده خدمات پرداخت رمزنگاری جهانی خبر راه اندازی این پلتفرم را داد.

این سیستم، خدمات پرداخت هیبرد آلچمی (Alchemy Hybrid Payment Solution) نام دارد. آن به بازرگانان آسیا و خاورمیانه این امکان را می‌دهد تا به راحتی پرداخت های بیت کوین و رمزنگاری را بپذیرند. این سرویس با کیف پول های مشهور فیات در آسیا مانند Alipay، WeChat Pay و LinePay به طور یکپارچه ترکیب شده است.

دروازه پرداخت جدید آلچمی علاوه بر بیت کوین بیش از 30 آلت کوین دیگر را شامل اتریوم و لایت کوین پشتیبانی می کند.

مطابق این بیانیه، پرداخت های رمزنگاری در این پلتفرم با ارز فیات محلی تسویه خواهند شد.  این ویژگی، در تلاش جهت کاهش نوسانات قیمت ارزهای رمزنگاری فراهم شده است.

سیستم پرداخت هیبرد آلچمی در حال حاضر در هنگ کنگ و سنگاپور فعال است. کمپانی های پرایس رایت و میدوِست گلوبال آسیا جزو اولین پذیرندگان این سرویس هستند.

آلچمی علاوه بر ویژگی درگاه پرداخت، در حال بررسی راه های گسترش قابلیت های این پلتفرم است. در حال حاضر گفتگوهایی انجام شده است تا این پلتفرم به رابط های کاربری صرافی های رمزنگاری و دفاتر معاملات فرابورس بیت کوین مجهز شود.

تسهیل پرداخت های خرد رمزنگاری

محصول جدید آلچمی جدیدترین تلاش در جهت رفع مشکل استفاده از بیت کوین و ارزهای رمزنگاری در معاملات خرد روزانه است. پاتریک نگان، یکی از بنیانگذاران این شرکت در رابطه با این پیشرفت اظهار کرد:

این یک ابزار متحول کننده بازار جهانی ارز رمزنگاری است چرا که ارزهای رمزنگاری را به سمت تبدیل شدن به یک ارز جهانی واقعی، سوق می دهد. آن کاربردهایی را در زندگی واقعی ایجاد می کند و دارندگان ارزهای رمزنگاری علاوه بر سرمایه گذاری اکنون قادر به خرید کالاها و خدمات هستند.

اخیرا جک دُرسی، یکی از حامیان بیت کوین و مدیرعامل شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد که بازار رمزنگاری هنوز راهی طولانی برای تبدیل شدن به یک روش کاربردی پرداخت دارد. در همین حال رئیس Square معتقد است که بیت کوین به ارز بومی اینترنت تبدیل خواهد شد.

بابی لی، یکی از بنیانگذاران BTCC در مصاحبه ای گفت، بیت کوین بیشتر به عنوان یک سرمایه گذاری و نه یک ارز در چین دیده می شود.

پلتفرم هایی مانند آلچمی در بازارهایی مانند چین که دارای اکوسیستم پرداخت الکترونیکی قوی هستند، با رقبایی رو به رو خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.