در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

بایننس واریز و برداشت LUNC و USTC پل Shuttle را متوقف می کند

0 676

صرافی بایننس در گذشته نه چندان دور پشتیبانی از واریز و برداشت LUNC (Shuttle) از طریق شبکه اتریوم (ERC20) و شبکه تراکلاسیک وهمچنین واریز و برداشت USTC (Shuttle) از طریق بی ان بی اسمارت چین (BEP20)، شبکه اتریوم، پالیگان و ترا را آغاز کرد. اما با بسته شدن شاتل بریج (Shuttle Bridge) دیگر از این واریز و برداشت ها پشتیبانی نمی کند.
استاندارد ERC-20 چیست؟ توکن های ERC20 چگونه ایجاد می شوند؟

صرافی بایننس در اعلامیه ای کاربران خود را از تغییرات پیش رو به دلیل بسته شدن شاتل بریج مطلع کرده است. این صرافی از 7 سپتامبر (16 شهریور ساعت 04:30 صبح به وقت ایران) واریز و برداشت LUNC (Shuttle) از طریق شبکه اتریوم و USTC (Shuttle) از طریق شبکه های بی ان بی اسمارت چین، اتریوم و پالیگان را برای همیشه متوقف می کند.

صرافی بایننس

طبق این اعلامیه، کاربران باید تا قبل از این ساعت برای پردازش تراکنش های واریزی LUNC شاتل  و USTC شاتل وقت کافی در نظر بگیرند، در غیر این صورت واریزی ها پس از این ساعت به حساب کاربران ارسال نخواهد شد.

با این وجود، کاربران همچنان می توانند از شبکه ترا کلاسیک برای واریز و برداشت توکن های LUNC و USTC استفاده کنند. معاملات اسپات و مارجین این دو توکن و همچنین سرویس های مربوطه در Binance Earn  (مانند Binance Staking و Binance Savings) تحت تاثیر قرار نمی گیرند.

شاتل یک پل ترا است که امکان ارسال دارایی های ترا را بین این شبکه و اتریوم فراهم می کند. بلاک چین اصلی ترا پس از سقوط متوقف شد و به ترا کلاسیک تغییر نام داد.

شبکه ترا کلاسیک در اواخر ماه آگوست اعلامیه مهمی را در مورد شاتل بریج منتشر کرد و تصریح نمود که انتقالات ترا شاتل از این شبکه به دلیل کارمزد بالای تراکنش ها غیرفعال شده است. شبکه ترا کلاسیک افزود که این اولین گام در جهت توقف کامل شاتل بریج است.

ایردارپ 19,504,909 توکن LUNA به کیف پول ها

وب سایت U.Today در اواخر ماه مه گزارش داد که برخی از کاربران ترا کمتر از حد انتظار توکن LUNA دریافت کرده اند. بنابراین، پیشنهاد “Terra Phoenix Airdrop” مطرح شد که اکنون با اکثریت آرا به تصویب رسیده است.

ایردراپ
تصویب ایردارپ با رای مثبت 99.99 درصد

با تصویب این پیشنهاد، تعداد 19,504,909 توکن LUNA از Community Pool برداشت می شود و بین کیف پول هایی که در بلاک جنسیس (Genesis) کمتر از حد انتظار دریافت کرده اند، ایردارپ خواهد شد.

کاربران واجد شرایط از 4 سپتامبر تا 4 اکتبر به مدت یک ماه فرصت خواهند داشت تا برای این ایردراپ اقدام کنند. در صورتی که کاربران تا 4 اکتبر برای این ایردراپ اقدام نکنند، توکن های LUNA و هزینه های گس استفاده نشده به Community Pool بازگردانده می شوند.

منبع u.today binance

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.