در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

صرافی بایننس از لحاظ تعداد بیت کوین هولد شده از کوین بیس پیشی گرفت

0 679

براساس داده های شرکت گلس نود که توسط ویل کلمنته (تحلیل گر بازار ارزهای رمزنگاری) به اشتراک گذاشته شده، صرافی بایننس از لحاظ تعداد بیت کوین هولد شده، از صرافی کوین بیس پیشی گرفته است.

در گزارش اخیر Glassnode Insights آمده که کوین بیس در دو سال گذشته شاهد خروج 450000 بیت کوین بوده است. موجودی بیت کوین کوین بیس به صورت یک تابع پلکانی ثابت 10 تا 30 هزار کوین کاهش یافته و این کاهش به دلیل انتقال آنها به کیف پول های جدید غیر مرتبط با این صرافی بوده است.

از طرف دیگر، موجودی خالص صرافی بایننس در همین بازه زمانی حدود 300000 بیت کوین افزایش یافته است. در نتیجه، بایننس اکنون بیشترین بیت کوین را نسبت به صرافی کوین بیس دارد.

شرکت گلس نود در خبرنامه هفتگی خود نوشت که نشانه های زیادی هستند که نشان می دهند تسلیم (کاپیتولاسیون) به طور گسترده و کامل در بازار رخ داده است. زیرا بیت کوین بیش از یک ماه است که زیر قیمت واقعی اش (Realized Price) معامله می شود. بنابراین، بسیاری از سیگنال ها به شکل گیری کف اصلی بیت کوین اشاره می کنند.

کوین بیس برای فعالیت در ایتالیا مجوز گرفت

طبق یک پست وبلاگ که در روز دوشنبه منتشر شد، صرافی کوین بیس از نهادهای نظارتی ایتالیا مجوز فعالیت گرفت. این صرافی با این مجوز می تواند به ارائه خدمات ارز های رمزنگاری در این کشور ادامه دهد. ناظر ضد پولشویی (OAM) ایتالیا که برای سازمان های مالی و کارگزاران این کشور قانون وضع می کند و قوانین ضد پولشویی را اجرا می کند، گفت که کوین بیس مطابق با قوانین این نهاد عمل کرده است.

 صرافی بزرگ بایننس در ماه مه اعلام کرد که مجوز فعالیت در ایتالیا را از OAM دریافت کرده است.

منبع u.today

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.