در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

جهش قیمت بایننس کوین به دنبال تغییرات بحث برانگیز در پلتفرم Launchpad

0 985

در حالی که در فضای ارزهای رمزنگاری کمتر چیزی را می توان ضمانت کرد، یکی از چیزهایی که می توان تقریبا آن را به عنوان یک قاعده و فرض دانست، قیمت بایننس کوین است که حرکت افزایشی آن دیر یا زود رخ خواهد داد. امروز را می توان مثالی از این حرکت دانست. به تازگی اعلام شد که تغییراتی در دسترسی به Binance Launchpad صورت خواهد گرفت.

Binance Launchpad یک پلتفرم جهت راه اندازی و شروع به کار توکن های پروژه های در حال تغییر است.

قیمت بایننس کوین بار دیگر افزایش یافت

تقریبا 2 ساعت پیش روند حرکتی بایننس کوین مشابه اغلب ارزهای رمزنگاری، قابل توجه و هیجان انگیز نبود. اما ناگهان همه چیز به طور غیرمنتظره ای تغییر کرد. به طور خاص قیمت بایننس کوین یک بار دیگر افزایش یافت که عمدتا به علت برخی تغییرات صورت گرفته در خدمات  Launchpad بود. به همین ترتیب به نظر می رسد روند بازار این ارز توسط افرادی که قصد خرید BNB را دارند تغییر کرده است.

در حال حاضر یک حرکت صعودی قابل توجه در قیمت بایننس کوین دیده می شود که باعث افزایش 12 درصدی قیمت این ارز شده است. قیمت بایننس کوین در زمان نگارش این مقاله به حدود 17 دلار افزایش یافته است. قیمت این ارز در برابر بیت کوین به 0.004 بیت کوین و در برابر اتریوم به 0.12 اتر رسیده. تمام این روندها در نوع خودشان امیدوار کننده هستند. اگر چه ادامه این روند مشخص نیست، اما به نظر می رسد تقاضا برای خرید BNB به سرعت در حال افزایش است.

خبر بزرگ این است که تیم بایننس تصمیم گرفته مقررات و شرایط استفاده از Binance Launchpad را تغییر دهد. در حال حاضر به نظر می رسد دسترسی به پروژه های آتی، بر اساس میزان BNB متعلق به کاربر در 20 روز قبل از راه اندازی پروژه جدید تعیین می شود. از آنجا که کسی نمی داند پروژه های جدید دقیقا چه زمانی راه اندازی می شوند، تنها فرض این است که تقاضا برای BNB ممکن است نوسانات شدیدی را سبب شود. این که این نوسانات خوب است یا بد، نتیجه بعدا مشخص خواهد شد.

از سوی دیگر بسیاری از معامله گران انتظار دارند که روند فعلی به سرعت متوقف شود. با این حال شانس مناسبی وجود دارد که این حرکت چند ساعتی طول بکشد. به طور کلی این روند بستگی به چگونگی بازخورد کاربران به تغییراتBinance Launchpad دارد. بسیاری از افراد مخالفت خود با افزایش BNB را از قبل شروع کرده اند.

از دیدگاه سرمایه گذاری به نظر می رسد کسانی که از قبل BNB را خریداری کرده اند بسیار خوشحال هستند. به طور کلی با توجه به این که روند اغلب ارزهای رمزنگاری نزولی است، این حرکت افزایشی BNB می تواند بسیار قابل توجه باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.