در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

صعود قیمت ارزهایی که به بایننس چین منتقل می شوند

0 806


ارزهای رمزنگاری که به بلاک چین جدید صرافی بایننس، بایننس چین ، منتقل می شوند شاهد افزایش قیمت قابل توجهی خواهند بود. این می تواند مسیر را برای بسیاری از پروژه های دیگر باز کند.

هیجان انتقال به بلاک چین

مدت کوتاهی پس از اعلام راه اندازی شبکه اصلی بایننس چین در دو روز گذشته و همچنین جزئیات در مورد ارز این صرافی یعنی بایننس کوین، بایننس عنوان کرد که میتریل(MITH) اولین پروژه ای خواهد بود که توکنش به بایننس چین انتقال می یابد.

مدیرعامل بایننس، چانگ پنگ ژائو گفت:

میتریل یکی از اولین پروژه هایی است که انتقال توکن آن به صرافی غیر متمرکز بایننس انجام می شود. انجمن ما از حمایت شما سپاس گذار است.

علاوه بر این، بایننس اعلام کرد که پشتیبانی از ارز MITH بر حسب جفت ارز تدر را اضافه خواهند کرد. در نتیجه این اخبار، قیمت میتریل به سرعت افزایش یافت. در زمان اعلام این اخبار قیمت این ارز 69 درصد افزایش را در طول 24 ساعت تجربه کرد.

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود، میتریل نسبت به بیت کوین عملکرد بسیار مناسبی داشته است.

در حالی که میتریل اولین پروژه اعلام شده برای انتقال به بایننس چین است، اما به نظر می رسد سایر پروژه ها نیز در حال حاضر به دنبال این انتقال باشند.

رد پولس( PHX)، که یک پلتفرم اطلاعاتی بازار است و اقتصاد و بازارهای سرمایه چین را پوشش می دهد، به نظر می رسد که به بلاک چین بایننس منتقل خواهد شد.

درست مانند میتریل، قیمت رد پلاس پس از اعلام این خبر افزایش قابل توجهی داشت. با این حال در حال حاضر قیمت این ارز کمی کاهش یافته است.

یکی دیگر از توکن ها انجین کوین(ENJ)، توکن متعلق به کیف پول انجین است. قیمت این توکن نیز پس از اعلام این که توسط بایننس چین پشتیبانی می شود و در لیست ارزهای بایننس قرار می گیرد، افزایش مناسبی را تجربه کرد.

انگیزه ای برای جهش قیمت

قیمت آلت کوین های مختلف به دنبال انتقال به بلاک چین بایننس، افزایش قیمت ناگهانی را سبب می شود. این روند یادآور زمانی است که ICO ها پس از انتقال به شبکه اتریوم یک رشد قیمت ناگهانی را تجربه می کردند. در آن زمان ارزش کل بازار ارزها بیش از 800 میلیارد دلار بود.

در همان زمان بسیاری از توکن ها به دنبال اعلام این که عرضه اولیه ارز خود را بر روی شبکه اتریوم انجام می دهند، افزایش قیمت داشتند و بازده قابل توجهی را نصیب سرمایه گذاران می کردند.

البته باید ببینیم که آیا بایننس تبدیل به کارخانه جدید توکن خواهد شد. اما مهمتر این است که در صورت کمتر بودن هزینه ها بایننس چین نسبت به اتریوم، آیا ارزهای بیشتری به دنبال قرار گرفتن بر روی بایننس چین خواهند بود.

مسلما انگیزه برای افزایش قیمت پس از یک بازار نزولی 15 ماهه قابل درک است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.