در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

ارائه سهام تسلا به صورت توکن دیجیتال در صرافی بایننس

0 433

صرافی ارز رمزنگاری بایننس از راه اندازی محصول جدید خود به نام سهام توکن سازی شده شرکت های تجاری عمومی خبر داد. شرکت خودروسازی تسلا اولین شرکتی است که سهام آن به صورت توکن دیجیتال و بر حسب بایننس یو اس دی در بایننس ارائه می شود. کاربران این صرافی می توانند کسرهای کوچکی ازسهام این شرکت را خریداری کنند.

صرافی بایننس روز دوشنبه (23 فروردین) معاملات سهام توکن سازی شده را با کارمزد صفر راه اندازی کرد و کاربران این صرافی از طریق حساب کاربری خود می توانند به این توکن ها دسترسی داشته باشند. طبق یک گزارش رسمی منتشر شده، هر توکن TSLA در بایننس معرف یک سهم از سهام شرکت تسلا است. در زمان نوشتن این مقاله هر توکن TSLA در سطح 701.4 دلار معامله می شد.

طبق گزارش ها، محصول بایننس با سهام واقعی تسلا که در یک “پرتفوی سپرده گذاری” و براساس اوراق بهادار تسلا ذخیره شده، پشتیبانی می شود.

کاربران با استفاده از بایننس یو اس دی می توانند حداقل تا یک صدم سهام تسلا را خریداری کنند. این اولین سهام توکن سازی شده در فضای ارز رمزنگاری نیست، میرور پروتکل (Mirror Protocol ) از ترا لبز در ماه دسامبر  یک دارایی مصنوعی  500 S&P به نام  mSPY را به پلتفرم خود اضافه کرد.

در حالی که میرور پروتکل از سهام مصنوعی استفاده می کند، محصول جدید بایننس با پشتوانه  پرتفوی سپرده گذاری اوراق بهادار اصلی و توسط یک شرکت سرمایه گذاری در آلمان اداره می شود.

به گزارش بایننس، این محصول با همکاری شرکت CM-Equity AG و پلتفرم توکن سازی Digital Assets AG راه اندازی شده است. 

امکان فرصت های جدید در بایننس

کاربرانی که علاقه مند به معامله سهام توکن سازی شده در بایننس هستند باید خرید و فروش خود را در زمان باز بودن بازار مالی سنتی انجام دهند. علاوه بر این، آنها باید فرایند “تایید هویت (یا KYC)” را کامل کنند.

محصول بایننس به کاربران خود امکان دسترسی به ابزاری جدید برای سرمایه گذاری را می دهد که به صورت مقادیر کم قابل معامله است و با هزینه کمتری نسبت به بازار سنتی ارائه می شود.

سرمایه گذاران واجد شرایط دریافت مزایایی هستند که این شرکت ها به سهامداران خود می دهند. برای مثال، آنها ممکن است واجد شرایط دریافت سود برای بازگشت سرمایه معادل سهام اصلی، تقسیم سهام و غیره باشند.

منبع coindesk newsbtc

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.