در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

4 دلیل افزایش قیمت بیت کوین در طولانی مدت

0 1,688

موسسه دلفی دیجیتال یک چشم انداز کلان جدید را منتشر کرده که در آن به دلایل افزایش قیمت بیت کوین در بلند مدت اشاره کرده است.

سرمایه گذاری طولانی مدت بیت کوین

با توجه به این تحقیق، بیشتر فروش بیت کوین از سمت دارندگان کوتاه مدت آن صورت می گیرد. این روند نشان می دهد سرمایه گذاران بلند مدت اعتقاد بیشتری به آینده این ارز دارند.

موسسه دلفی دیجیتال در سوم آگوست در توییتی نوشت:

یک طوفان کامل در حال شروع شدن است. تیم ما به تازگی چشم انداز کلان سه ماهه خود را منتشر ساخته که به طور عمقی به محرک های اصلی قیمت بلندمدت بیت کوین به عنوان یک ذخیره ارزش دیجیتال و بدون نظارت دولتی پرداخته است. خلاصه این مقاله در لینک  https://t.co/cBcvmbcNkr قرار دارد.

این موسسه تجزیه و تحلیل بازار رمزنگاری، یک تحلیل آماده کرد که نشان می‌دهد علت افزایش قیمت بیت کوین در سه ماهه دوم امسال مربوط به دارندگان کوتاه مدت این ارز است. در طول این دوره، قیمت بیت کوین از سطح 4000 دلار به 13000 دلار افزایش پیدا کرد.

با توجه به گزارش های پیشین، موجودی دست نخورده بیت کوین به رکورد جدید 21.6 درصد رسیده است.نگه داشتن طولانی مدت بیت کوین و بیت کوین های گم شده باعث کاهش عرضه کل بیت کوین می شود که در حال حاضر محدود به 21 میلیون بیت کوین است. این امر باعث شده تا بیت کوین کمیاب تر و بر اساس اصل عرضه و تقاضا قیمت هر واحد آن بیشتر شود.

سیاست های پولی صلح آمیز

دلفی دیجیتال نیز نقش سیاست های پولی صلح آمیز را در افزایش قیمت بیت کوین در طولانی مدت برجسته کرد. در قسمتی از این گزارش آمده:

بانک های مرکزی جهان در بحبوحه کند شدن فعالیت اقتصادی و تورم گسترده، در حال کاهش بیشتر نرخ بهره هستند. ذخایر فدرال، با توجه به ادامه فشارهای تورم تنها در این هفته نرخ بهره را 25 bps  برای اولین بار در طول یک دهه کاهش داد.

این سیاست های پولی نقدینگی بیشتری را به وجود می آورند که به نوبه خود باعث ورود سرمایه بیشتر به بیت کوین می شود. در نتیجه می تواند به عنوان یک محرک قوی برای افزایش قیمت این دارایی عمل کند.

رکود اقتصاد جهانی

طبق این گزارش، خطر رکود اقتصاد در آمریکا به سرعت در حال افزایش است. این تهدید قریب الوقوع به وسیله ضعف سیاست های پولی جهان در بانک های مرکزی نیز تشدید می شود.

در حالی که در عملکرد قیمت بیت کوین هیچ سابقه ای از رکود اقتصادی وجود ندارد، تیم دلفی دیجیتال می گوید این دارایی دیجیتال، یک شباهت مفید را با طلا ارائه می دهد. طبق گفته دلفی دیجیتال، هنگامی که اوراق بهادار واقعی سقوط می کنند، طلا افزایش می یابد.

در حال حاضر، در روند سود اوراق خزانه داری آمریکا  یک وارونگی مشاهده می شود که پیام آور رکود اقتصادی است.

یک پناهگاه امن

در میان این آینده نگری های تیره و تار، دلفی دیجیتال مانند سایرین بیت کوین را به عنوان یک پناهگاه امن برای دارایی ها معرفی می کند. در کوتاه مدت، افزایش نقدینگی منجر به هجوم پول به بازارهای بیت کوین می شود.

هر چند، هنگامی که بازار های اصلی کوچکتر می شوند، سرمایه ها به منظور جابجا شدن، بیت کوین را به عنوان یک محافظ در برابر بلاتکلیفی های در حال گسترش، عرصه اصلی انتخاب می کنند. در قسمتی دیگر از این گزارش نوشته شده:

اگر همچنان بیت کوین به عنوان یک طلای دیجیتال پایدار بماند، باعث آب افتادن دهان هر سرمایه گذاری می شود، بخصوص اگر ورود مردم به سمت سهام های معروف شرکت های برتر تکنولوژی مانند گوگل، فیس بوک، آمازون و غیره انبوه شود. ساده بگوییم، بیت کوین دارای بیشترین پتانسیل رشد نسبت به هر دارایی دیگری در جهان است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.