در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

اختصاص 300 هزار توکن SAND به شرکت کنندگان در رویدادهای سندباکس

0 426

سندباکس 300 هزار توکن SAND را در رویدادهای در حال انجام به شرکت کنندگان پاداش می دهد. در این میان، Habbo Space Hotel با 140000 توکن SAND بزرگ ترین استخر پاداش است. برخی از رویدادها برای عموم آزاد است، در حالی که پاداش های برخی دیگر از رویدادها به صاحبان آواتار یا NFT خاص اختصاص یافته اند.

اختصاص SAND به شرکت کنندگان در رویدادهای سندباکس

طبق اطلاعیه تیم سندباکس، 300 هزار توکن SAND برای پاداش دادن به شرکت کنندگان در رویدادهای سندباکس در نظر گرفته شده است. 

توکن SAND

در زمان انتشار این مطلب، 5 رویداد هنوز در سندباکس در حال انجام بود که شامل Magnificent Century Rabbids:Music VS Love ، The Voice Coach Battle، Habbo Space Hotel و  INNISFREE: THE ISLE Adventure هستند. در زیر تاریخ پایان هر یک از این رویداد ها آمده است:

  • Magnificent Century در 16 مه 
  • Rabbids: Music VS Love در 3 ژوئن 
  • The Voice Coach Battle در 7 ژوئن 
  • Habbo Space Hotel در 16 مه 
  • INNISFREE: THE ISLE Adventure  در 17 مه 
  • Game Jam: Impact در 28 مه 

پاداش های رویدادهای سندباکس

در حالی که پاداش های SAND در رویدادهای Magnificent Century و Habbo Space Hotel فقط بین دارندگان آواتار تقسیم می شوند، جوایز در رویدادهای INNISFREE: THE ISLE Adventure و The Voice Coach Battle برای عموم شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.

قیمت SAND

در میان همه رویدادهای سندباکس، Habbo Space Hotel با 140000 توکن SAND بیشترین پاداش را ارائه می کند، اما این توکن ها فقط برای دارندگان کلکسیون The Galaxy Habbos Collection و آواتارهای Habbo Genesis Avatars در نظر گرفته شده اند. شرکت کنندگان برای بالا بردن شانس برنده شدن خود، باید ماموریت های خاصی را در این رویداد انجام دهند. این رویداد علاوه بر توکن SAND، محتوای اختصاصی اضافی را به صاحبان آواتار می دهد.

پاداش سندباکس

 INNISFREE: THE ISLE Adventure نیز پاداش بزرگ 50 هزار توکن SAND را تعیین کرده که از این تعداد 20 هزار توکن برای عموم شرکت کنندگان است و بین همه شرکت کنندگانی که ماموریت ها را تکمیل می کنند تقسیم می شود. 30 هزار توکن باقیمانده SAND برای دارندگان NFTهای The ISLE Adventure است.

Magnificent Century تعداد 50 هزار توکن SAND را پاداش می دهد، اما فقط برای دارندگان آواتارهای آن است. Voice Battle Coach پاداش 15 هزار SAND را در نظر گرفته که برای عموم شرکت کنندگان است و بازیکنان این شانس را خواهند داشت که جوایز ویژه دیگری نیز دریافت کنند.

منبع cryptopolitan

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.