در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

سه قانون که باید قبل از سرمایه گذاری در بیت کوین رعایت کرد

0 1,566

بیت کوین از سطح 11000 دلار عبور کرد و بیشترین سود را در میان سایر ارزهای بزرگ رمزنگاری بدست آورد.

طبق گفته گاوین اسمیت، نماینده آفریقا در شرکت مشاوره مالی deVere Acuma، ارزهای رمزنگاری می توانند راهی سودآور برای سرمایه گذاری باشند، به شرط آنکه اصول خاصی را رعایت کنید.

او گفت:

بزرگترین نگرانی این است که اکثر دولت ها هنوز سیاست های مالی منسجمی را برای این فناوری تشکیل نداده اند که منجر شده سرمایه گذاران از تغییر احتمالی یک شبه قوانین معامله، قانونی بودن و یا وضعیت مالیات آن ترس داشته باشند.

در اوایل امسال، بانک ذخیره آفریقای جنوبی (SARB) در یک بخشنامه قوانین محکم تر برای ارزهای رمزنگاری ارائه کرد و به خطرات معامله یک محصول مالی غیر قانونی برای مردم اشاره کرد. اسمیت توضیح داد خوشبختانه در این بخشنامه بیان شده که آفریقای جنوبی در حال حاضر قصد ممنوعیت خرید، فروش، نگهداری یا انجام پرداخت ها از طریق دارایی های دیجیتال را ندارد.

اسمیت، سوای از وضعیت مقررات در آفریقای جنوبی گفت، سرمایه گذاران هنگام خرید یک ارز رمزنگاری باید جوانب احتیاط را رعایت کنند.

او می گوید گام های ذیل هنگام سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری باید ملاحظه شوند:

اطلاعات خود را افزایش دهید

بدون درک اینکه دقیقا در حال انجام چه کاری هستید، وارد بازار رمزنگاری نشوید. ارزهای رمزنگاری پیچیده هستند. اینترنت اطلاعات زیادی را در این رابطه در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید چگونگی عملکرد تمام سیستم و چگونگی خرید آن را درک کنید. مانند هر سرمایه گذاری دیگر، آنچه انجام می دهید مهم و حیاتی است. این محیط تجاری برای اکثر سرمایه گذاران کاملا جدید است، بنابراین مطمئن شوید که چگونه می توان دارایی های خود را خرید و انتقال دهید.

یک ارائه دهنده معتبر ارز رمزنگاری را پیدا کنید

در آگوست سال 2018، 1800 ارز رمزنگاری وجود داشت. بعید به نظر می‌رسد به غیر بیت کوین و بعضی از ارزهای رمزنگاری مشهور مانند اتریوم، ریپل، اییاس و بیت کوین کش همه ی آنها بتوانند به رشد و تحول خود در سال های آتی ادامه دهند. اما شاید بخواهید در یک ارز کمتر شناخته شده با پتانسیل رشد بیشتر سرمایه گذاری کنید. از هر طریقی که می خواهد سرمایه گذاری کنید، اطمینان حاصل کنید که دلیل خوبی برای رفتن به سراغ ارز رمزنگاری منتخب خود دارید.

مسئولیت امنیت دارایی خود را به عهده بگیرید

دقیقا مانند هر دارایی دیگری، ارزهای رمزنگاری در معرض سرقت قرار دارند. از آنجا که ارزهای رمزنگاری غیر متمرکز هستند، اگر پول شما در دسترس یک حزب غیرمجاز قرار گیرد، هیچ بانک مرکزی یا دلالی وجود ندارد که به آن مراجعه کنید، به همین دلیل از دارایی های خود در جای امن نگهداری کنید. صرافی رمزنگاری شما لایه های امنیت بسیاری را برای جلوگیری از وقوع تخلف ارائه می کند اما طبق توصیه کارشناسان، بهترین روش برای نگهداری امن دارایی خود، استفاده از کیف پول آفلاین است. زیرا به این اینترنت متصل نیست و در نتیجه هک آن غیرممکن است.

اسمیت گفت:

ارز دیجیتال دنیایی باشکوهی دارد و سرمایه گذاری در چیزی که به عنوان آینده پول در نظر گرفته شود، سودهای خوبی را برای یک سرمایه گذار آگاه به ارمغان خواهد آورد.

منبع businesstech

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.