در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

1 میلیارد XRP به ریپل های عرضه شده در بازار اضافه شده است

0 668


عرضه گسترده ریپل همچنان رشد خود را ادامه می دهد. زیرا ریپل بخشی از توکن هایی را که در اختیار دارد به فروش می رساند و علاوه بر این نهادها و سازمان های سرمایه گذاری بیشتری وارد این فضا می شوند.

در مجموع حدود 100 میلیارد توکن XRP وجود دارد که خود شرکت ریپل بیش از نیمی از این مقدار را در اختیار دارد. ارائه دهنده اطلاعات رمزنگاری کوین مارکت کپ، مقدار XRP را که نزد خود شرکت ریپل است را به عنوان ریپل در گردش در نظر نمی گیرد و به این ترتیب بررسی و ورود ریپل های جدید وارد شده را آسان می کند.

بر اساس اطلاعات این سایت در تاریخ 16 دسامبر سال گذشته میزان XRP عرضه شده در گردش برابر 40.9 میلیارد دلار بوده است. اما در حال حاضر این تعداد برابر 41.9 میلیارد ریپل است.

تعداد ریپل های در گردش در تاریخ 16 دسامبر 2018
تعداد ریپل های در گردش در حال حاضر

شرکت ریپل بخش اعظم توکن های خود را در یک سپرده قفل می کند. هر ماه این شرکت یک میلیارد XRP را منتشر می کند و بخش بسیار کوچکی از آن را فروخته و مابقی را به سپرده باز می گرداند. کوین مارکت کپ می‌گوید که برای تعیین مقدار XRPهای در گردش، از داده های خود شبکه ریپل که ارزهای توزیع شده و توزیع نشده را نشان می دهد، استفاده می کند:

داده های مربوط به تعداد ارزهای عرضه شده در گردشی را که ارائه می دهیم، مستقیما از آمار شبکه ریپل است. بخش توزیع شده XRP به عنوان مقدار در گردش محاسبه می شود.

بررسی کننده نهنگ های رمزنگاری حرکات و انتقالات ریپل را رهگیری کرده است. در هفته گذشته شرکت ریپل در مجموع حدود 107 میلیون XRP به ارزش حدود 36.1 میلیون دلار را انتقال داد. در این تراکنش ها، به نظر می رسد بخش بزرگی از این ریپل ها و به ارزش 6.7 میلیون دلار به شخص ثالثی فروخته شده است.

علاوه بر تراکنش بالا بعضی  از سایر تراکنش های بزرگ ریپل که در هفته گذشته انجام شد، در زیر ارائه شده است:

  • 28 میلیون XRP به ارزش 9.4 میلیون دلار از ریپل به کیف پول XRP II منتقل شده است.
  • 30 میلیون XRP به ارزش 10.1 میلیون دلار از ریپل به کیف پولی نامشخص منتقل شد.
  • 9 میلیون XRP برابر با 3 میلیون دلار از ریپل به کیف پول توزیع شده Ripple OTC انتقال یافت است.
  • 10726155 توکن XRP به ارزش 3.6 میلیون دلار از کیف پولی نامشخص به کیف پول Ripple OTC منتقل شد.

ریپل اعلام کرد که در سال 2018 در مجموع 535 میلیون دلار توکن XRP فروخته است. از این مقدار 171 میلیون دلار XRP به طور مستقیم به نهادهای سرمایه گذاری فروخته شده است. بقیه ریپل ها به صرافی های رمزنگاری و سایر شرکت هایی که در حال انجام معاملات با ریپل هستند، فروخته شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.