در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

افزایش 55 درصدی قیمت ریپل در پی افزایش چشمگیر حجم معاملات و توییتر

0 354

قیمت ریپل طی دو روز گذشته 55 درصد افزایش یافت، چون این ارز رده ششمی جدول دوباره روی ایجاد یک شبکه پرداخت فرامرزی فراگیر و پایدار تمرکز کرده است.

داده های حاصل از کوین تلگراف مارکتس و تریدینگ ویو نشان می دهند که ریپل در ساعات ابتدایی 4 آوریل به کف 0.566 دلار رسید، اما افزایش حجم معاملات باعث شد تا قیمت آن به سطح 0.877 دلار برسد. قیمت حتی از این سطح عبور کرد و در ابتدای امروز (6 آوریل) به سقف 0.9399 دلار رسید.

قیمت ریپل
نمودار 4 ساعته قیمت ریپل

افزایش حجم معاملات پس از آن آغاز شد که ریپل پستی با عنوان “ایجاد آینده ای با ثبات اقتصادی بیشتر و پایدار” در وبلاگ خود منتشر کرد و در آن چگونگی همکاری این پروژه را با “شرکت های فناوری مالی، دانشگاه های برجسته، سازمان های عمومی غیر دولتی ( NGO)، بنیادها و کارآفرینان اجتماعی برای ایجاد عدالت اقتصادی و فراهم کردن فرصت برابر برای همه، توضیح داد.

موج دوم خرید در تاریخ 5 آوریل و پس از انتشار اطلاعیه زیر شروع شد. ریپل در این اطلاعیه جزئیات جدیدترین خرید خود را برای افزایش قابلیت های پرداخت برون مرزی منتشر کرد:

در صورتی که خبر را نشنیده اید، باید اعلام کنم که 40 درصد سهام شرکت پرداخت برون مرزی ترانگلو (Tranglo) را خریداری کرده ایم. جزئیات اطلاعیه اخیر ما در “https://t.co/3YQPtNGrwF” درج شده اند. 

ریپل( [email protected]) 5 آوریل 2021

در مجموع، اعلامیه های اخیر منجر به افزایش 257 درصدی در حجم معاملات ریپل طی دو روز گذشته شدند. متوسط حجم معاملات 24 ساعته از 5 میلیارد در 4 آوریل به 18.4 میلیارد دلار در 5 آوریل رسید.

احتمال ادامه روند صعودی ریپل

در حالی که این روند صعودی بسیاری از معامله گران را غافلگیر کرد، داده های VORTECS™ از کوین تلگراف مارکتس پرو در 31 مارس (قبل از افزایش اخیر قیمت ) چشم انداز صعودی ریپل را نمایان کرد.

شاخص VORTECS™ Score شرایط تاریخی و فعلی بازار را با هم مقایسه می کند که داده های آن از منابع مختلفی از جمله احساسات بازار، حجم معاملات، حرکت های اخیر قیمت و فعالیت توییتر بدست می آیند.

ریپل
شاخص VORTECS™ در برابر قیمت

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می کنید، VORTECS™ برای ریپل در تاریخ 31 مارس ( تقریبا 4 روز قبل از شروع افزایش قیمت) افزایش یافت و به عدد 67 رسید.

VORTECS™ Score همچنین همراه با روند صعودی قیمت در 5 آوریل به طور قابل توجهی افزایش یافت و به عدد 84 رسید. با توجه به افزایش عدد VORTECS™، قیمت ریپل ممکن است به روند صعودی خود ادامه دهد، چون حجم معاملات و توییتر آن همچنان افزایش قابل توجهی را نشان می دهند.

منبع Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.