در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .
Bitcoin
Ethereum
+2.57%
Ripple
+0.54%
Bitcoin Cash \/ BCC
Litecoin
EOS
Binance Coin
+0.74%
Tether
-0.1%
Stellar
Cardano
Tronix
Monero
DigitalCash
+1.7%
Tezos
-0.1%
Ethereum Classic
NEO
+1.05%
Maker
Ontology
ZCash
+4.24%
Dogecoin
+0.28%

انتقال بیش از 1 میلیارد دلار بیت کوین در یک تراکنش

0 543

بیش از 94500 بیت کوین(1 میلیارد دلار) در روز گذشته در یک تراکنش منتقل شد که باعث ایجاد هیاهوهای زیادی در توییتر شد. این تراکنش یکی از بزرگترین تراکنش های ثبت شده در بلاک چین بیت کوین است. طبق اعلام ردیاب تراکنش های نهنگ ها، وال آلرت، این انتقال در ساعت 3:30 به وقت جهانی انجام شد.

این تراکنش را می توانید از اینجا مشاهده کنید.

به طور طبیعی جامعه رمزنگاری شروع به حدس زدن و رایزنی در مورد این تراکنش کردند. در بیشتر مواقع نقل و انتقالات بزرگ توسط صرافی ها یا سایر ارائه دهندگان این نوع خدمات انجام می شود. اما در این حالت هنوز این که فرستنده و گیرنده کیست تایید نشده است. برای این انتقال بیش از 1 میلیارد دلاری، 0.06534852 بیت کوین(حدود 700 دلار) کارمزد پرداخت شده است.

به گفته الکس کروگر، اقتصاددان و مبادله کننده، آدرسی که بیت کوین ها به آن منتقل شده، ثروتمندترین آدرسی است که متعلق به صرافی ها نیست.

برخی دیگر حدس می زنند که این انتقال ممکن است مربوط به مشتریانی باشد که ارزهای خود را به باکت منتقل کرده اند، پیش از آن که مبادلات قراردادهای آتی فیزیکی را در 23 سپتامبر راه اندازی کند. باکت یک ارائه دهنده خدمات نظارتی است. باکت قبلا اعلام کرده بود که پذیرش سپرده های مشتریان را از 6 سپتامبر آغاز می کند. امری که توسط باکت روز گذشته تایید شد:

امروز انبار ذخیره ما برای سپرده گذاری و ارسال بیت کوین مشتریان باز شده است، زیرا ما برای ارائه قراردادهای آتی روزانه و ماهانه بیت کوین در تاریخ 23 سپتامبر آماده هستیم.

در دسترس بودن به صورت فیزیکی، انعطاف پذیری بیشتری را برای مدیریت سپرده های بیت کوین به ارمغان می آورد.

برخی افراد این انتقال را به مدعی ساخت بیت کوین، کریگ رایت، نسبت داده اند، زیرا اخیرا قاضی با رد شهادت وی، دستور داد تا میلیاردها بیت کوین را به دادگاه بپردازد.

در همین حال شرکت اطلاعاتی بلاک چین “توکن آنالیز” ادعا می کند که حداقل یک سوم ارزهای منتقل شده متعلق به آدرس های صرافی هیوبی است.

در حال حاضر این آدرس پنجمین کیف پول ثروتمند بزرگ بیت کوین است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.