در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

درآمد مبادلات ارزهای رمزنگاری می تواند دو برابر شود

0 624

تحقیقات جدید Sanford C. Bernstein & Co نشان می دهد که درآمد ناشی از مبادلات ارزهای رمزنگاری تا پایان سال 2018 می تواند بیش از دو برابر و در حدود 4 میلیارد دلار باشد. این شرکت یک شرکت کارگزار بورس با حدود 900 کارشناس زبده مالی است.
گزارش های مربوط به سقوط بازار ارزهای رمزنگاری به شدت اغراق آمیز است. این دیدگاه تحلیلگران Sanford C. Bernstein & Co است که می گویند درآمد حاصل از ارزهای رمزنگاری می تواند در سال جاری بیش از دو برابر و تا 4 میلیارد دلار در سال جاری، و حتی در صورت سقوط قیمتی ارزهای رمزنگاری، برسد. این گزارش در مطلبی تحت عنوان “تجارت رمزنگاری/حادثه بزرگ بعدی اینجاست” منتشر شد.
این تحلیلگران شامل دارندگان ارزهای رمزنگاری، کارفرمایان سرمایه و خدمات بازاریابی بودند. تحلیلگران می گویند:

در بازار ارزهای رمزنگاری، با توجه به ایجاد تقاضای سازمانی و کلاس سرمایه های رمزنگاری، برای شرکت های سرمایه گذاری سنتی فرصت های فراوانی ایجاد شده است.

در حالی که غول های وال استریت از شرکت گلدمن ساکس تا جی پی مورگان وارد دنیای کسب و کار و بازار جدید شده اند، صنایع مالی سنتی در حال بررسی و اقدام به ورود با احتیاط به این بازار، با توجه نوسان داشتن قیمت ها و عدم قانون گذاری، کرده اند. بیت کوین نسبت به قیمت ماه دسامبر سال 2017 در حدود 67 درصد سقوط کرده است.
Bernstein می نویسد:

با توجه به احتمالات بررسی شده، کوین بیس بزرگترین صرافی ایالات متحده که از حمایت بانک های سنتی، صرافی ها و سرمایه ها برخوردار است، ممکن است در نهایت دارای یک موقعیت رقابتی غیرقابل دسترس شود، اگر موقعیت وال استریت بهبود نیابد.

 

این گروه تخمین می زند که کوین بیس در حدود 50 درصد درآمد تراکنش های بازار را در اختیار دارد. این تحلیلگران معتقدند با توجه به نگرانی های موجود در مورد مقررات ارزهای رمزنگاری و پولشویی بعید به نظر می رسد که سرمایه گذاران سنتی در آینده ای نزدیک وارد دنیای رمزنگاری شوند.

منبع bloomberg

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.