در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

بایننس در مدت 22 ثانیه 6 میلیون دلار توکن فروخت

0 860

فروش توکن فچ اَل (FET) (Fetch.Al) در پلتفرم لانچ پد بایننس، دو روز گذشته مورخ 25 فوریه  خاتمه یافت و با فروش بیش از 69 میلیون توکن توانست به ارزش بازار 6 میلیون دلار دست یابد.

بر اساس گزارش ژانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس در یک توییت که در همان روز منتشر شد، این فروش به طور شگفت انگیزی در مدت 22 ثانیه تکمیل شد.

توکن فچ اَل پروژه ای است که قصد دارد  یک “اینترنت اقتصادی” را به وسیله ی پیوستن به یادگیری ماشین، هوش مصنوعی، سیستم های چندعاملی، قراردادهای هوشمند با انتقال سریع و فناوری دفتر کل توزیعی ایجاد کند.

این فروش توکن طوری برنامه ریزی شده بود که یا در صورت تکمیل شدن ظرفیت معین سقف ارزش بازار آن و یا در تاریخ سوم مارس بسته شود. طبق گزارش مدیرعامل بایننس، این فروش به دلیل تقاضای زیاد، تحت ازدحام فوق العاده ای در پلتفرم فروش توکن این صرافی قرار گرفت. از اینرو تنها در 22 ثانیه آغازین، بسته شد:

24000 نفر فرم موافقت کاربر را برای خرید توکن امضا کردند که از این تعداد 19860 نفر به طور موفقیت آمیز سفارش خرید خود را ارسال کرده و در 22 ثانیه 2758 نفر خرید انجام دادند.

بر اساس پستی که مربوط به نتایج فروش توکن مذکور در تاریخ 25 فوریه و در وبلاگ بایننس منتشر شد، “در حقیقت توکن ها در عرض 11 دقیقه و 14 ثانیه به شرکت کنندگان فروخته شده است.” طولانی تر بودن این مدت به نظر میرسد به علت زمان پردازش سفارش های خرید ارسال شده بوده است.

طبق توضیحات پلتفرم لانچ پد بایننس، در این فروش عمومی، هر عدد توکن فچ اَل (FET) با نرخ 0.008584 بایننس کوین (BNB) فروخته شد. این مقدار با توجه به نرخ مبادلاتی بایننس کوین نسبت به دلار در حال حاضر برابر با 0.0818 دلار است. این توکن به عنوان یک توکن ERC 20 طراحی شده است. خریدهای کاربران تا نرخ بالای 3000 دلار محدود شده بود و حداقل میزان خرید برابر 20 دلار بود.

از کل توکن صادر شده فچ اَل به مقدار 1,152,997,575 ، مقدار در گردش اولیه 11 درصد از کل موجودی بوده است. طبق گزارشات، فروش عمومی این توکن 6 درصد یا  69,204,152 توکن را از مقدار کل موجودی تشکیل می دهد.

بر اساس گزارشات، توزیع توکن به منظور فروش عمومی، برای 15 روز پس از بسته شدن فروش فعلی برنامه ریزی شده است.

همانطور که گزارش شده، پلتفرم لانچ پد بایننس اخیرا میزبان یک فروش عمومی سریع و مشابه، البته در مدت چندین دقیقه بوده است. فروش توکن بیت تورنت (BTT) مبتنی بر ترون در اواخر ماه ژانویه ارزش خالص 7.1 میلیون دلار را از طریق فروش 50 میلیارد توکن در 15 تا 18 دقیقه بدست آورد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.