در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

پیش بینی رئیس سابق بیت‌مکس درمورد بیت کوین

0 85

آرتور هیز، مدیرعامل سابق بیت‌مکس توضیح داده است که چرا معتقد است «قیمت‌ بیت‌کوین و ارزهای رمزنگاری به صورت عمومی در حوالی هاوینگ بیت کوین سقوط میکند» و با تاکید بر اینکه در ماه آوریل بازارسرمایه های ریسک پذیر با ضعف شدید همراه خواهد بود، اضافه کرد: تا ابتدای ماه می از انجام معامله در بازار خودداری میکند.

هیز می گوید، قیمت بیت کوین در محدوده هاوینگ سقوط خواهد کرد

آرتور هیز، مدیرعامل سابق بیت‌مکس، در یک پست مختصر، انتظارات خود در مورد هاوینگ بیت کوین را در هفته قبل به اشتراک گذاشت .

او در مورد هاوینگ، که به عنوان یک کاتالیزور صعودی برای بازارهای کریپتو در نظر گرفته می‌شود، توضیح داد: «من موافقم که قیمت‌ در یک بازه زمانی میان مدت افزایش می‌یابد. با این حال، قیمت قبل و بعد از این رخ داد می تواند نزولی باشد. مدیر عامل سابق بیت‌مکس خاطر نشان کرد: «روایت هاوینگ بیت کوین به عنوان یک محرک صعودی برای قیمت ارزها کاملاً ریشه‌دار است با این وجود وقتی اکثر فعالان بازار بر روی یک نتیجه خاص اتفاق نظر دارند، معمولاً برعکس این اتفاق رخ می دهد.

هیز نظر داد:

من معتقدم قیمت ارزها درمحدوده هاوینگ بیت کوین کاهش می یابد.

با توجه به این رخ داد هاوینگ زمانی اتفاق می‌افتد که نقدینگی دلار کمتر از حد معمول باشد، این می تواند به عنوان یک محرک قوی برای فروش دارایی های دیجیتال باشد. او توضیح می دهد که زمان هاوینگ او را برای انجام ندادن معامله تا ماه می مصمم تر می کند.

او افزود”با توجه به اینکه از 15 آوریل تا 1 می زمانی است که با پرداخت های مالیات، نقدینگی از سیستم مالی حذف می شود و QT( برنامه انقباض کمی فدرال رزرو) با سرعت فعلی بالا می رود و همچنین وزیر خزانه داری شروع به اجرای tga  (حساب عمومی خزانه داری دولت ) نکرده است، این دوره ای نامطمئن برای دارایی های ریسک پذیر مانند ارزهای رمزنگاری می باشد.

هیز همچنین اضافه می کند که بعد از یکم می با اعلام نرخ تورم توسط فدرال رزرو و خزانه داری آمریکا این به یک روال برنامه ریزی شده باز می گردد .

مدیر عامل سابق بیت مکس معتقد است که ماه اوریل با سقوط شدید در بازارهای مالی پر ریسک مواجه خواهد شد. وی خاطر نشان کرد: برای کسانی که به اندازه کافی برای شورت بیت کوین شجاع باشند موقعیت مناسبی است. و ادامه داد که اگر چه من به طور کامل بازار را نزولی نمی بینم  با این وجود از چندین موقعیت معاملاتی برای شت کوین و میم کوین خارج شده ام.
 

هیز اضافه می کند که از اکنون تا یکم می از انجام معامله خودداری می کند و امیدوار است در ماه می با دارایی نقدی، مجدد برای شروع جدی موقعیت جدید در یک بازار صعودی باز می گردد.

منبع bitcoin.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.