در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

عبور تزوس از استلار؛ تزوس در بین 10 ارز برتر قرار گرفت

0 914

تزوس(XTZ) که دارای یک بلاک چین خودمختار و به عنوان یک پلتفرم قرارداد هوشمند با قابلیت خود اصلاحی است،  به تازگی و پس از افزایش 297 درصدی در طی یک سال توانسته وارد لیست 10 ارز برتر شود.

تزوس توانست استلار را پشت سر بگذارد و در حال حاضر با ارزش بازار حدود 1.2 میلیارد دلار در رتبه دهم قرار گرفته است. بیت کوین اس وی که در حال حاضر در رتبه نهم قرار گرفته دارای ارزش بازار حدود 1.7 میلیارد دلار است.

در حال حاضر تزوس با قیمت 1.69 دلار مبادله می شود و در 24 ساعت گذشته 2 درصد افت و نسبت به یک هفته گذشته 18.5 درصد رشد قیمت داشته است.

متی گرینسپن، بنیانگذار کوانتوم اکونومیک، گفت:

کل فعالیت های بازار ارزهای رمزنگاری را در این هفته می توان در دو کلمه خلاصه کرد: جهش و ریزش. این روند با ماتیک آغاز شد، اما به نظر می رسد اکنون با یک پروژه جدی تر در حال گسترش است: تزوس.

وی تاکید کرد که ارزش بازار ماتیک به 40 میلیون دلار افت کرده، در حالی که تزوس به بالاتر از 1 میلیارد دلار رسیده است. بنابراین احتمالا با افزایش قیمت بیشتر، سرمایه بیشتری را به سمت خود جذب می کند. مسلما دستکاری بودن و رسیدن به چنین قیمتی بسیار دشوار است.

در همین حال شاخص Bitwise 10، که به عنوان ردیابی عملکرد ارزهای رمزنگاری عمل می کند، اعلام کرد شاخص عملکرد تزوس اخیرا وارد 10 ارز برتر شده و توانسته جای دش را بگیرد.

در زیر به برخی اخبار که اخیرا در مورد تزوس منتشر شده و می تواند از دلایل افزایش قیمت و بهبود عملکرد آن باشد، اشاره شده است:

  • کراکن در 13 دسامبر خدمات سهام جدید خود را راه اندازی کرده و سهام تزوس با 6 درصد بازگشت سرمایه به این لیست اضافه شده است.
  • توسعه دهنده کیف پول سخت افزاری لجر اعلام کرد که پشتیبانی از تزوس را از طریق اپلیکیشن Ledger Live خود انجام می دهد.
  • کوین بیس شروع به ارائه پاداش سهام تزوس به مشتریان خود در آمریکا کرده است.
  • اوکی اکس ارائه خدمات سهام تزوس را اعلام کرد و معاملات XTZ را آغاز کرد.
  • علاوه بر این بورس اوراق بهادار سوئیس، SIX، سهام یک صرافی رمزنگاری با کالا را که با XTZ در ارتباط است، لیست کرده است. این صرافی زیر مجموعه شرکت فینتک Amun AG است.
  • مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی ارتش و ژاندارمری فرانسه اعلام کرد که بخش جرایم سایبری این ژاندارمری از ماه سپتامبر مخارج انجام کارهای قضائی و ثبت پرونده ها را در بلاک چین تزوس انجام می دهد.
  • وزیر اقتصاد و دارایی فرانسه اخیرا اظهار داشت که توسعه اکوسیستم های بلاک چینی در اولویت های دولت است. تزوس یکی از نوآوری های مورد توجه وی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.