در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

تتر از تکمیل ممیزی امنیتی SOC 2 نوع 1 خبر داد

0 129

تتر، شرکت پشتیبان استیبل کوین USDT، از تکمیل موفقیت آمیز ممیزی سیستم و سازمان کنترل 2 (SOC) خبر داده است.

ممیزی که توسط موسسه حسابداران خبره آمریکا (AICPA) ایجاد شده است، بالاترین سطح انطباق امنیتی است که یک سازمان می تواند به آن دست یابد.

تتر این خبر را در یک پست وبلاگی اعلام کرد و اظهار داشت که این شرکت گام مهمی در جهت دستیابی به بالاترین سطح انطباق امنیتی قابل دستیابی توسط یک سازمان برداشته است.

آیا تتر دیگر از بلاکچین ترون استفاده نمی کند؟

بازرسی امنیتی تتر

تتر ممیزی نوع 1 کنترل های سیستم و سازمان را به عنوان استاندارد طلایی در مورد انطباق امنیتی توصیف کرد و تکمیل آن بر تعهد شرکت به ارائه عملیات ایمن تأکید می کند.

تتر، بزرگترین شرکت در صنعت ارزهای دیجیتال، امروز یک به‌روزرسانی امنیتی مهم را اعلام کرد. این شرکت تحت کنترل سازماندهی سیستم (SOC) 2 ممیزی نوع 1 قرار گرفت که مرحله اولیه دستیابی به بالاترین سطح انطباق امنیتی که یک سازمان می تواند داشته باشد را نشان می دهد. آزمون حسابرسی SOC 2 نوع 1 یک استاندارد طلایی در انطباق با امنیت است که توسط موسسه حسابداران رسمی آمریکا (AICPA) توسعه یافته است و بر موقعیت تتر به عنوان یک رهبر صنعت متعهد به ارائه یک تجربه ایمن تأکید می کند.

همچنین یک گزارش بررسی SOC 2 را به عنوان گزارشی در مورد کنترل های مربوط به امنیت یک شرکت، در دسترس بودن، یکپارچگی پردازش، محرمانه بودن و حریم خصوصی برچسب گذاری کرد. ممیزی اطمینان حاصل می کند که تتر اقدامات کنترلی قوی فناوری اطلاعات را برای افزایش ایمنی سیستم های خود در نظر گرفته است. همچنین تضمین می‌کند که در صورت نیاز می‌توان به کسب‌وکار دسترسی پیدا کرد و هرگونه داده یا اطلاعات حساس تنها از طریق ارسال‌های رمزگذاری‌شده برای افراد مجاز فاش می‌شود. این ممیزی همچنین فایروال‌های Tether، سرعت حل مشکل، تشخیص نفوذ، احراز هویت مشتری و قابلیت اطمینان شبکه را آزمایش کرد. پائولو آردوینو، مدیرعامل تتر، در مورد تکمیل موفقیت آمیز ممیزی اظهار داشت:

“این معیار انطباق به مشتریان ما اطمینان می دهد که دارایی ها و داده های آنها در محیطی با بالاترین استانداردها برای حفاظت از داده ها و امنیت اطلاعات مدیریت می شود. این اعتبار مستقل کنترل‌های امنیتی برای Tether حیاتی است و نشان دهنده تعهد ما به قابل اعتمادترین و سازگارترین استیبل کوین در جهان است.

تعهد به استانداردهای بالا

تتر تعهد خود را مبنی بر حفظ استانداردهای بالا با متعهد شدن به انجام معاینات SOC 2 به صورت سالانه و اطمینان از اینکه عملیات و شیوه های امنیتی آن در بالاترین استانداردها عملیاتی هستند، مشخص کرده است. این شرکت همچنین گفت که مشتاقانه منتظر دریافت گواهینامه نوع 2 SOC تا سال 2025 است. ممیزی SOC نوع 2 اثربخشی عملیاتی یک شرکت را در یک دوره 12 ماهه ارزیابی می کند. این شرکت اعلام کرد که این تلاش‌ها با هدف اطمینان از اینکه شیوه‌های امنیتی آن با بالاترین استانداردها مطابقت دارد.

تتر به طور مداوم استراتژی امنیتی خود را به روز می کند و تمرکز خود را بر رهبری با فناوری نوآورانه، شفافیت و پاسخگویی به کاربران ارز پایدار خود دارد. تعهد آن به تکمیل ممیزی SOC 2 نوع 1، تعهد خود را برای اطمینان از اقدامات امنیتی قوی برای دارندگان توکن تأیید می کند. این گام پیشگیرانه با تعهد Tether به شفافیت، ایجاد اعتماد در جامعه کاربر و تعامل همسو است.به طور سازنده با مقامات نظارتی.

برنامه های استخراج بیت کوین، تتر

تتر همچنین قصد دارد فراتر از استیبل کوین ها گسترش یابد و متعهد شده است که 500 میلیون دلار برای ایجاد امکانات استخراج بیت کوین در اروگوئه، السالوادور و پاراگوئه هزینه کند. آردوینو، مدیرعامل تتر اعلام کرده است که این شرکت قصد دارد قدرت محاسباتی خود را به 1 درصد از شبکه استخراج بیت کوین افزایش دهد. سایت های جدید دارای ظرفیتی بین 40 تا 70 مگاوات خواهند بود و همچنین شامل تسهیلات مالی 610 میلیون دلاری به North Data Group خواهند بود.

این شرکت قصد دارد ظرفیت عملیات استخراج مستقیم خود را تا پایان سال 2025 به 450 مگاوات افزایش دهد. همچنین در حال بررسی راه اندازی یک تاسیسات جداگانه 300 مگاواتی است. این تأسیسات در داخل کانتینرها راه اندازی می شوند تا با تغییر قیمت برق بتوان آنها را جابه جا کرد.

استخراج برای ما چیزی است که باید در طول زمان یاد بگیریم و رشد کنیم. ما برای تبدیل شدن به بزرگترین معدنچی جهان عجله نداریم.

منبع cryptodaily

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.