در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

عرضه و ایردراپ توکن پروژه تپ‌سواپ در سه ماهه سوم سال 2024 انجام می شود

0 483

تیم تپ‌سواپ (Tapswap) در روز دوشنبه اول جولای اعلام کرد که عرضه توکن این پروژه را به سه ماهه سوم سال 2024 موکول کرده است. همچنین، ایردراپ آن نیز در همان زمان انجام خواهد شد. تپ‌سواپ یک بازی تلگرامی از نوع “ضربه بزن، درآمد کسب کن” است که کاربران زیادی دارد.

طبق گزارش قبلی وب سایت خبری دی‌کریپت (Decrypt)، تیم تپ‌سواپ ابتدا ایردراپ توکن را برای 30 مه برنامه ریزی کرده بود، اما به دلیل هجوم ربات هایی که قصد داشتند امتیازات ایردراپ را به دست آورند، آن را تا اول جولای به تعویق انداخت. این تیم گفت که عرضه و ایردارپ توکن دوباره به تعویق افتاده، چون به زمان زیادی نیاز دارد تا روی استراتژی راه اندازی و عرضه آن کار کند.

به تعویق انداختن عرضه توکن به نفع کاربران است

تیم تپ‌سواپ در پستی در پلتفرم ایکس نوشت، کاربران بدانند که به تعویق انداختن عرضه توکن به سود آنها خواهد بود. این تیم افزود، این سطح از توجه به تپ‌سواپ مستلزم کار بسیار دقیق تری روی توکنومیک و استراتژی راه اندازی توکن آن است و این به زمان بیشتری نیاز دارد.

تیم تپ سواپ زمان دقیق راه اندازی توکن این پروژه به نام “TAPS” و همچنین جزئیات شرایط لازم برای شرکت در ایردراپ آن را اعلام نکرده است. این توکن در بلاک چین تون (TON) راه اندازی خواهد شد. 

این بازی که در ماه فوریه عرضه شد، به کاربران در ازای ضربه زدن روی صفحه نمایش گوشی یا کامپیوترشان پاداش می دهد. قوانین و محدودیت هایی در مورد تعداد توکن هایی که فرد می تواند در هر زمان براساس سطحی که به آن رسیده ضربه بزند، وجود دارد. تیم تپ سواپ ادعا می کند که این بازی بیش از 50 میلیون کاربر دارد.

اختصاص بخش زیادی از توکن های تپ‌سواپ به جامعه آن

تیم این پروژه تاکید کرده که بخش قابل توجهی از کل توکن های آن به جامعه اختصاص داده خواهد شد و کاربران پس از نهایی شدن توکنومیک از این مقدار تخصیص یافته مطلع خواهند شد. توکنومیک ترکیبی از لغات “token یا توکن” و “economics یا اقتصاد” است. این اصطلاح به بررسی و تجزیه و تحلیل جنبه های اقتصادی یک پروژه ارز رمزنگاری یا بلاک چین، با تمرکز ویژه روی طراحی و توزیع توکن های آن پروژه، اشاره دارد.

تیم تپ سواپ قول داده که در خصوص تخصیص توکن این پروژه برای ایردراپ دقیق باشد. این تیم گفت که یک سیستم نظارتی  ایجاد کرده تا فعالیت کاربران را رصد کند و حساب های مستحق ممنوعیت را شناسایی کند. این تیم افزود:

ما در حال تدوین قوانین شفافی برای توزیع توکن هستیم تا از برقراری عدالت اطمینان حاصل کنیم. اگرچه برای جلوگیری از سوء استفاده نمی توانیم این قوانین را اکنون افشا کنیم.

منبع cryptopolitan

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.